با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
مستر بیست با همکاری آمازون، بزرگ‌ترین مسابقه تاریخ تلویزیون را می‌سازد
عکس : مستر بیست
.

مستر بیست ، معروف‌ترین یوتوبر جهان ، اعلام کرد که درحال فیلم‌برداری یک نمایش به نام « بیست گیمز » (Beast Games) برای پرایم ویدیو آمازون است. در این مسابقه 1000 نفر با یکدیگر رقابت خواهند کرد و جایزه آن نیز 5 میلیون دلار است. به ادعای پرایم ویدیو، بیست گیمز بزرگ‌ترین مسابقه در طول تاریخ نمایش‌های تلویزیون است.به گزارش سرویس اخبار اینترنت و شبکه سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو براساس بیانیه مطبوعاتی پرایم ویدیو، مستر بیست با نام واقعی «جیمز دونالدسون»، با این شبکه قراردادی برای میزبانی یک سری مسابقات واقعی جدید به نام بیست گیمز منعقد کرده است. این برنامه 1000 شرکت‌کننده خواهد داشت که برای جایزه 5 میلیون دلاری با یکدیگر رقابت می‌کنند. در بیانیه ادعا می‌شود این رقم «بزرگ‌ترین جایزه در تاریخ تلویزیون و استریم» است. هنوز جزئیاتی درباره نوع مسابقات این برنامه در دست نیست.

مسابقه 5 میلیون دلاری مستر بیست در پرایم آمازون

پس از پخش سریال مشهور کره‌ای، اسکویید گیم، بسیاری از یوتوبرها و شبکه‌ها نسخه واقعی این سریال را بازسازی کردند. در سال 2021، دونالدسون چند ماه پس از شروع موفق سریال کره‌ای، یک ویدیوی واقعی از اسکویید گیم را برای کانال یوتوب خود ساخت که جایزه آن 456 هزار دلار بود.

پس‌ازآن، نتفلیکس نیز نمایش خود را با نام اسکویید گیم The Challenge با جایزه 4.65 میلیون دلاری پخش کرد. اکنون دونالدسون با همکاری ویدیو پرایم ظاهراً می‌خواهد دوباره اقتباسی از این سریال را در دنیای واقعی اجرا کند. دونالدسون به‌عنوان میزبان و مجری بیست گیمز حضور خواهد داشت؛ این مسابقه به‌طور انحصاری در شبکه Prime Video در بیش از 240 کشور پخش خواهد شد.

مستر بیست در یوتوب به محتواهای عجیب و اغلب پرخرج خود مشهور است. نزدیک به 245 میلیون نفر او را در یوتوب دنبال می‌کنند و اگرچه شاید اکثر مخاطبین او قشر نوجوان باشد، اما حالا به نظر می‌رسد شهرت او دیگر محدود به یوتوب یا تنها میان نوجوان‌ها نباشد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین