با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
جی پی تی 4 توربو در دسترس کاربران رایگان کوپایلوت
عکس : کوپایلوت
.

مایکروسافت اعلام کرد که مدل GPT-4 Turbo اکنون برای کاربران نسخه رایگان کوپایلوت نیز در دسترس است. پیش از این، دسترسی به GPT-4 توربو با خرید سرویس کوپایلوت پرو امکان‌پذیر بود که ماهیانه 20 دلار هزینه دارد. مدل GPT-4 Turbo نسبت به نسخه پیشین سریع‌تر است، دقت‌ بیشتری دارد و پیشنهادها و پاسخ‌های بهتری به کاربران می‌دهد.به گزارش سرویس اخبار نرم افزار سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو براساس پست «میخائیل پاراخین»، مدیر بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، پس از بررسی‌های این مدل، حالا مایکروسافت GPT4-Turbo را جایگزین GPT-4 در کوپایلوت رایگان کرد. البته کاربران نسخه پرو کوپایلوت می‌توانند در صورت تمایل یک مدل قدیمی‌تر را انتخاب کنند.

GPT-4 Turbo به سرعت، دقت و توانایی‌هایش در انجام وظایف پیچیده و طولانی مشهور است. کاربران کوپایلوت می‌توانند انتظار تولید کد سریع‌تر، ارائه پیشنهاد و پاسخ‌گویی بهتر از این مدل داشته باشند.

مدل هوش مصنوعی GPT4-Turbo در کوپایلوت مایکروسافت

OpenAI برای اولین‌بار GPT-4 Turbo را در نوامبر 2023 (آبان‌ماه) معرفی کرد. این مدل به کاربران امکان می‌دهد پرامپت‌هایی تا 300 صفحه‌ بنویسند. مایکروسافت ابتدا پشتیبانی کوپایلوت از ChatGPT-4 Turbo را در ماه دسامبر 2023 (آذرماه) در دسترس تعدادی کاربر منتخب قرار داد و سپس آن را به اشتراک کوپایلوت پرو اضافه کرد.

این تنها تغییر کوپایلوت در چند وقت اخیر نیست. مدتی پیش، مایکروسافت تأیید کرد که همه کاربران کوپایلوت پرو اکنون می‌توانند به کوپایلوت GPT Builder دسترسی داشته باشند. این ابزار جدید به کاربران اجازه می‌دهد چت‌بات‌های سفارشی خود را ایجاد کنند تا صرفاً به سؤالات خاص‌تری درباره موضوعات مورد نظر کاربر پاسخ دهند. مشترکین کوپایلوت پرو می‌توانند چت‌بات‌های سفارشی خود را با هر کسی، حتی افرادی که مشترک کوپایلوت پرو نیستند، در گوشی و کامپیوتر به‌اشتراک بگذارند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین