با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
محاسبه زمان مرگ؛ وب سایت پیش بینی زمان مرگ
عکس : وب سایت پیش بینی زمان مرگ
.

معرفی سایت: چه زمانی خواهم مرد؟

نام سایت: سرنوشتت را بیاب find your fate

آدرس: www.findyourfate.com

دسته بندی: پزشکی، علوم و فناوری زیستی


این سایت به مرگ به دید یک مقوله واقعی مرتبط با علوم زیست شناسی و ستاره شناسی نگاه می کند و با تکمیل پایگاه داده هایی از شرایط مرگ و میر انسانها نسبت به جنس و اوضاع کلی محیطی آنها، در مورد پیش بینی زمان مرگ کاربران خود اظهار نظر می کند. اگر چه غیر از خداوند کسی از زمان دقیق مرگ انسانها با خبر نیست، اما آمار معقول ارائه شده توسط این سایت گویای الگوریتم علمی و یشرفته محاسبه میزان عمر است.


این سایت در سال 1998 توسط یک محقق هندی به نام "نیمی" و با تشکیل تیمی از کارشناسان زمینه های مرتبط راه اندازی شده و در حال حاضر در هند و آمریکا دفتر دارد و خدمات مرتبط با پیشگویی و مرگ به مشتریان خود ارائه می کند.پیش بینی زمان مرگ

برای محاسبه زمان مرگ احتمالی خود می توانید در این سایت به قسمت Death meter  بروید و با پر کردن فرم مورد نظر و ارسال داده ها پیش بینی روز مرگ خود را ببینید.


سوالات فرم در مورد جنسیت، سن، محل زندگی، میزان استعمال دخانیات، ورزش، تغذیه، تماس با آلودگی های زیست محیطی و مسائلی از این دست می باشد.

نکته مهم در این محاسبه آن است که به گفته خود طراحان وب سایت اگر چه الگوریتم علمی درستی برای محاسبات تاریخ مرگ به کار گرفته شده اما نهایتا این نتایج برای سرگرمی بوده و هیچگونه سندیت یا الزامی برای رویداد آن و در نتیجه جدی گرفته شدن توسط کاربران ندارد و از ایشان خواسته شده صرف نظر از تاریخ پیش‌بینی شده مرگ آنها در این وب سایت با جدیت و تلاش به فعالیت های روزمره خود ادامه دهند!برای محاسبه زمان مرگ اینجا کلیک کنیدمنبع : سایت تبیان

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین