با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
رنگ‌های گوشی S۲۴ اولترا سامسونگ مشخص شد
عکس : اس 24 اولترا
.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از سمی فنز، زمان کوتاهی تا معرفی رسمی خانواده S۲۴ سامسونگ باقی مانده است و به طور مداوم از این گوشی اطلاعات جدیدی در فضای مجازی منتشر می‌شود.

جدیدترین اطلاعات منتشر شده از گوشی S۲۴ به انتشار چند تصویر از رنگ‌های این گوشی مربوط بوده و طبق اطلاعات موجود قرار است این گوشی در سه رنگ نارنجی، سبز و آبی روانه بازار شود.

تصویر منتشر شده از سه رنگ این گوشی خبر از یکسان بودن رنگ قلم در دو مدل سبز و آبی می‌دهند، اما ظاهرا قلم در رنگ نارنجی کمی روشن‌تر از دو رنگ دیگر است.بر اساس اعلام شرکت سامسونگ خانواده S۲۴ قرار است در ۲۷ دی ماه به طور رسمی در رویداد سامسونگ معرفی شود و شرکت سامسونگ قصد دارد در این به دلیل استفاده از حداکثری از هوش مصنوعی در خانواده S۲۴، از المان‌های هوش مصنوعی در این مراسم استفاده کند.

در حال حاضر بر اساس شایعات در این گوشی از تراشه اسنپدراگون ۸ نسل سه استفاده شده و در بخش دوربین نیز یک دوربین چهارگانه با سنسور اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی وجود خواهد داشت.

با این حال هنوز هیچ کدام از این اطلاعات به طور رسمی تایید یا رد نشده‌اند و برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خانواده S۲۴ سامسونگ باید تا زمان معرفی رسمی آن توسط این شرکت منتظر بمانیم.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین