با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سری گلکسی S24 تا 7 سال نسخه جدید اندروید را دریافت خواهد کرد
عکس : گلکسی S24
.

گوشی‌های گلکسی S24، گلکسی S24 پلاس و گلکسی S24 اولترا بالاخره پس از افشای اکثر مشخصات آن‌ها، معرفی شدند. اکنون براساس گزارشی جدید اعلام شد که این گوشی‌ها تا 7 سال به‌روزرسانی اندروید و رابط کاربری One UI را دریافت خواهند کرد. پیش‌ازاین، خبر به‌روزرسانی هفت‌ساله سری گلکسی S24 سامسونگ افشا شده بود.براساس گزارشی تازه، سامسونگ تأیید کرده است که در راستای برنامه‌های محیط‌ زیستی این شرکت، سری گلکسی S24 به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را به مدت هفت سال پس از عرضه دریافت خواهد کرد. سامسونگ معمولاً گوشی‌ها و پرچمدارهای پیشین خود را تا 4 سال پوشش نرم‌افزاری می‌داد.

به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری سری گلکسی S24

این به روزرسانی‌ها شامل نسخه‌های جدید اندروید و One UI و پچ‌های امنیتی جدید می‌شود. از آنجایی که سری گلکسی S24 با اندروید 14 عرضه می‌شود، اندروید 21، که ممکن است گوگل تا آن زمان نامی دیگر روی آن بگذارد، آخرین ارتقاء سیستم عامل این سری خواهد بود.

با این حال، شایان ذکر است که پشتیبانی طولانی‌تر نرم‌افزاری احتمالاً به این معنی است که نسخه‌های اندروید و One UI آینده تغییرات زیادی را در دستگاه‌های گلکسی سامسونگ ایجاد نخواهند کرد. به عبارت دقیق‌تر، احتمالاً به‌روزرسانی‌های بیشتر می‌تواند با تغییرات کمتری همراه باشند. در کل، نباید انتظار داشت که پس از سه یا چهار سال، به‌روزرسانی‌های بزرگی را روی این سری شاهد باشیم.

همچنین باید دید که آیا عواملی مانند دردسترس‌بودن قطعات داخلی این گوشی مشکلی را برای برنامه بلندپروازانه هفت ساله سامسونگ ایجاد می‌کند یا خیر. دارندگان گلکسی S24 ،S24 پلاس و S24 اولترا ممکن است حداقل مجبور شوند ظرف چند سال باتری گوشی خود را تعویض کنند و مسلماً سامسونگ باید چنین قطعات مصرفی را در دسترس قرار دهد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام