با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گاف بزرگ سامسونگ پیش از رویداد بزرگ
عکس : گلکسی اس 24
.

در حالی که امشب چهارشنبه از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، رویداد بزرگ گلکسی آنپکد ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد، کمپانی سامسونگ پیش از رونمایی از خانواده اس۲۴ یک گاف بزرگ را مرتکب شد که کاربران متحیر شدند.در چند سال اخیر کاربران دستگاه‌های دیجیتالی به‌ویژه گوشی‌های هوشمند عادت کرده‌اند که پیش از رونمایی از محصولات جدید، با مشخصات فنی و ظاهری آن‌ها آشنا شوند.

سامسونگ و محصولات جدید این کمپانی هم در چند سال اخیر از این گزند مستثنا نبوده و از دست افشاگران در امنیت سیر نکرده‌اند. بطوریکه اغلب مشخصات فنی و ظاهری خانواده اس۲۴ که قرار بود امشب از آن‌ها رونمایی شود در چند ماه گذشته لو رفته است. اما تیر خلاص گاف عجیب خود سامسونگی‌ها بود که چند ساعت پیش از آغاز رویداد قیمت این گوشی را لو دادند.

ظاهراً وب‌سایت سامسونگ کارائیب برای مدت کوتاهی صفحات گلکسی ۵G S۲۴ با ۲۵۶ گیگابایت حافظه و گلکسی S۲۴ اولترا با ۵۱۲ گیگابایت حافظه را راه‌اندازی کرده است.

در این صفحات قیمت اولیه گوشی اس۲۴ با ۲۵۶ گیگابایت حافظه، مبلغ ۱۰۴۹ دلار و اس۲۴ اولترا با ۵۱۲ گیگ حافظه، ۱۳۹۹ دلار عنوان شده است. هرچند ممکن است این قیمت‌ها در بازارهای غیر از منطقه کارائیب متفاوت باشد.

این صفحه به پیشرفت نسخه اصلی در امکانات عکاسی در شب، شارژ سریع بی‌سیم، حذف نویز و مقاومت در برابر آب هم اشاره داشته است، ضمن اینکه این صفحه یادآور شد که گلکسی S۲۴ اولترا به ویژگی‌هایی ازجمله وضوح +QHD، ارائه تأثیرگذارترین قابلیت‌های عکاسی و مقاومت در برابر آب و گردوغبار نیز مجهز شده است.

رندرهای فاش‌شده از خانواده گلکسی اس۲۴ نشان می‌دهد که این گوشی در رنگ‌های بنفش، زرد، مشکی و خاکستری به بازار عرضه خواهد شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین