با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ویژگی جدید  Circle to Search در سری گلکسی S24: راهکاری ساده و کاربردی برای جستجوی گوگل
عکس : Circle to Search در گلکسی S24
.

سامسونگ درنهایت سری گلکسی S24 را معرفی کرد. یکی از ویژگی‌های مهم Galaxy AI ، دسترسی به قابلیتی موسوم به Circle to Search است.سامسونگ با همکاری گوگل ویژگی Circle to Search‌ را به سری گلکسی S24‌ آورده است که با کمک آن می‌توان با کشیدن یک دایره روی نمایشگر و لمس یک دکمه، محتوای روی نمایشگر را جستجو کرد. در واقع این ویژگی جدید یعنی Circle to Search راهکاری ساده و کاربردی برای یافتن چیزی است که کاربران به دنبال آن هستند.

قابلیت جدید به چه دستگاه‌هایی می‌آید؟

این ویژگی جدید برای شروع به 5 گوشی شامل سه عضو جدید سری گلکسی S24 (گلکسی اس 24 ساده، سامسونگ اس 24 پلاس و سامسونگ s24 اولترا) به‌علاوه پیکسل 8 و پیکسل 8 پرو گوگل می‌آید. در واقع این 5 دستگاه انتخابی، برای داشتن این قابلیت پیشتاز خواهند بود.

همانطور که گفته شد کاربران می‌توانند پس از نگه داشتن دکمه مجازی صفحه هوم، دور هر محتوایی که می‌خواهند خط بکشید یا آن را هایلایت کرده تا درباره آن جستجو کنند. صفحه‌ای شامل نتایج جستجو از چیزی که دور آن دایره کشیده‌اند نمایش داده می‌شود.

شاید این ویژگی کمی آشنا به‌نظر برسد. برخی در نگاه اول می‌گویند این ویژگی مشابه لنز گوگل است. اما به جای باز کردن گوگل، کاربر می‌تواند از این قابلیت در هر نقطه از دستگاه خود استفاده کند.

گفتنی است قابلیت جدید Circle to Search ویژگی جستجوی چندگانه را فراهم می‌کند. تصور کنید کاربر می‌تواند با ویژگی موجود لنز جستجوی بصری را آغاز کند. مثلا تصویری از گل را درنظر بگیرید. کاربر می‌تواند با اضافه کردن کلکه «قرمز» المان دیگری به جستجوی خود اضافه کند و جستجوی دقیق‌تری را حتی با طرح سوالات ادامه دهد. امکان جستجوی چند‌گانه می‌تواند برای کاربران قابلیتی کاربردی و در عین حال، کار کردن با آن بسیار ساده باشد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
واتساپاینستاگرام