با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
امکان تغییر والپیپر گوگل در کروم ایجاد شد
عکس : تغییر والپیپر گوگل در کروم
.

نه تنها می‌توانید پس زمینه یک برگه جدید را در گوگل کروم تغییر دهید، بلکه می‌توانید رنگ‌های عمومی برگه ها، نوار نشانک‌ها و موارد دیگر را نیز تغییر دهید.

این روش در نسخه مبتنی بر کروم یوم مایکروسافت اج کار نمی‌کند و ظاهر وب سایت گوگل را نیز تغییر نمی‌دهد. این روش فقط برای گوگل کروم کروم اعمال می‌شود.

در این گزارش نحوه تغییر والپیپر یا پس زمینه Google معرفی خواهد شد، اما قبل از اعمال موارد زیر، مطمئن شوید که Chrome را به روز کرده اید، زیرا دستورالعمل‌های زیر برای نسخه ۱۱۹ کروم به بعد است.تنظیمات تم را پیدا کنید

ابتدا، نحوه تغییر پس‌زمینه Google Chrome با استفاده از یک طرح زمینه را به شما آموزش می‌دهیم. در این جا، ما تمی را نصب می‌کنیم که می‌توانید از فروشگاه وب Chrome دانلود کنید. تم‌ها معمولاً شامل یک تصویر سفارشی هستند که در پس‌زمینه، برگه جدید و رنگ‌های جدید پراکنده در سراسر مرورگر ظاهر می‌شود.

ابتدا تنظیمات تم را در گوگل کروم بیابید و این کار را انجام دهید:

مرحله ۱: نماد سه نقطه Google Chrome Customize and Control واقع در گوشه سمت راست بالا را انتخاب کنید.

مرحله ۲: گزینه Settings را در منوی کشویی انتخاب کنید.

مرحله ۳: تم لیست شده در سمت چپ را انتخاب کنید.

مرحله ۴: تم لیست شده در سمت راست را انتخاب کنید. این عمل شما را به فروشگاه وب Chrome می‌برد.

موضوع خود را انتخاب کنید

بخش تم‌ها در فروشگاه وب Chrome در یک برگه جدید باز می‌شود. در این جا کاری که باید انجام دهید معرفی می‌شود:

مرحله ۱: بسیاری از تم‌های موجود در فروشگاه را به تفکیک دسته بندی‌های گسترده مرور کنید. تصویر اصلی که مشاهده می‌کنید معمولاً تصویری است که به عنوان پس زمینه برگه جدید شما ظاهر می‌شود، بنابراین می‌توانید از آن به عنوان راهنمای انتخاب یک تصویر استفاده کنید. اگر به کمک نیاز دارید، این‌ها تم‌های مورد علاقه ما هستند.

مرحله ۲: پس از انتخاب موضوع، مطمئن شوید که تصاویر و نظرات پیش‌نمایش آن را بررسی کرده‌اید و بخش پشتیبانی (در صورت وجود برای این موضوع) اطلاعاتی را در مورد مشکلات (در صورت وجود) که کاربران در هنگام استفاده از موضوع با آن مواجه شده‌اند در اختیار شما قرار می‌دهد.

مرحله ۳: به یاد داشته باشید که اکثر تم‌ها رنگ‌ها و سبک‌های خود را در پنجره و برگه‌های مرورگر خود گسترش می‌دهند، بنابراین قبل از نصب به تم کامل نگاهی بیندازید.

تم جدید را به کروم اضافه کنید

در مرحله بعد، زمان اضافه کردن تم خود به کروم است:

مرحله ۱: اگر چیزی را پیدا کردید که دوست دارید، دکمه آبی رنگ Add to Chrome را انتخاب کنید.

مرحله ۲: وقتی کروم طرح زمینه را اعمال می‌کند، اکنون این دکمه باید Remove from Chrome باشد و همچنین یک دکمه Undo آبی رنگ برای حذف تم مشاهده خواهید کرد.

مرحله ۳: به تم جدید خود نگاهی بیندازید که به طور خودکار ظاهر مرورگر شما را تغییر می‌دهد. رنگ برگه‌های شما ممکن است تغییر کند یا تغییر نکند و اگر تب جدید را باز کنید باید تصویر اصلی تم را ببینید.

مرحله ۴: ببینید آیا ظاهر کلی را دوست دارید گاهی اوقات ممکن است تصویر را دوست داشته باشید، اما با با برگه‌ها یا رنگ‌هایی که از طریق مرورگر اضافه می‌کنید مناسب نیست. در این صورت، دکمه Undo یا Go Back to Appearance را در منوی تنظیمات انتخاب کنید و به پس زمینه پیش فرض برگردید.

منبع: الیوم السابع

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین