با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
هر چهار مدل گوشی‌های آیفون ۱۶ به تراشه A۱۸ مجهز خواهند شد
عکس : گوشی‌های آیفون ۱۶ به تراشه A۱۸ مجهز خواهند شد
.

یکی از تحلیلگران خوش سابقه در مورد محصولات اپل اعلام کرد سال آینده در هر چهار عضو خانواده آیفون ۱۶ از تراشه‌های A۱۸ استفاده می‌کنند.

گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، جف پو از تحلیلگران محصولات اپل و مدعی ارتباط نزدیک با زنجیره تامین این شرکت اعلام کرد اپل آینده آیفون‌های ۱۶ همراه با تراشه‌های A18 اپل خواهند بود. این در حالی است که پیش از این طبق خبرهای منتشر شده آیفون ۱۶ و ۱۶ پلاس از تراشه‌های A17 و عضوهای پرو و پرو مکس نیز تراشه‌های A۱۸ بهره‌مند خواهند بود.مک رومرز که یادداشت‌های مربوط به این تحلیلگر را منتشر کرده است به نقل از وی می‌گوید پردازنده‌های به کار گرفته در آیفون ۱۶ احتمالاً در لیتوگرافی سه نانومتری و متعلق به شرکت TSMC خواهند بود.

همچنین پو مدعی شد آیفون ۱۶ دارای تراشه A۱۸ بایونیک و مدل‌های پرو و پرومکس از تراشه A۱۸ پرو استفاده خواهند کرد. این فرد پیش از این عدم استفاده اپل از دکمه‌های غیر متحرک در آیفون ۱۵ پرو را اعلام کرده بود. همچنین وی پیش از این پیش بینی کرده بود گوشی های آیفون 15 پرو و 15 پرومکس دارای رم های 8 گیگابایتی خواهند بود. احتمالا تغییرات اعلام شده روی قیمت گوشی های آیفون موثر خواهد بود. این شرکت امسال گوشی های خود را بدون تغییر قیمت عرضه کرده بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین