با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قیمت گوشی آیفون ۱۵، ۱۵ پرو، ۱۵ پرومکس با نرخ دلار امروز (۲۸ شهریور) + مشخصات محصولات جدید
عکس : قیمت گوشی آیفون ۱۵
.

به گزارش خبرنگار، اپل بیست‌ویکم شهریورماه مصادف با ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ در مراسم Wonderlust به‌صورت رسمی از نسل جدید گوشی ‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس رونمایی کرد.

قیمت آیفون ۱۵

قیمت گوشی آیفون ۱۵ در کانفیگ پایه ۷۹۹ دلاراست که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۲ هزار و ۷۹۹ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، سه‌شنبه_بیست وهشتم شهریورماه_ معادل ۳۲۹ میلیون و ۸۲۶ هزار و ۴۰۱ ریال (۳۲ میلیون و ۹۸۲ هزار و ۶۴۰ تومان) است.قیمت گوشی آیفون ۱۵ پلاس در کانفیگ پایه ۸۹۹ دلاراست که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۲ هزار و ۷۹۹ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، سه‌شنبه_بیست وهشتم شهریورماه_ معادل ۳۷۱ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۳۰۱ ریال (۳۷ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۶۳۰ تومان) است.

قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو در کانفیگ پایه ۹۹۹ دلاراست که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۲ هزار و ۷۹۹ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، سه‌شنبه_بیست وهشتم شهریورماه_ معادل ۴۱۲ میلیون و ۳۸۶ هزار و ۲۰۱ ریال (۴۱ میلیون و ۲۳۸ هزار و ۶۲۰ تومان) است.

قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس در کانفیگ پایه ۱٬۱۹۹ دلار است که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۲ هزار و ۷۹۹ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، سه‌شنبه_بیست وهشتم شهریورماه_ معادل ۴۹۴ میلیون و ۹۴۶ هزار و یک ریال (۴۹ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۶۰۰ تومان) است.

قیمت آیفون ۱۴

قیمت گوشی آیفون ۱۴ از ۶۹۹ دلار آغاز می‌شود که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۲ هزار و ۷۹۹ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، سه‌شنبه_بیست وهشتم شهریورماه_ معادل ۲۸۸ میلیون و ۵۴۶ هزار و ۵۰۱ ریال (۲۸ میلیون و ۸۵۴ هزار و ۶۵۰ تومان) است.

قیمت آیفون ۱۳

قیمت گوشی آیفون ۱۳ از ۵۹۹ دلار آغاز می‌شود که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۲ هزار و ۷۹۹ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، سه‌شنبه_بیست وهشتم شهریورماه_ معادل ۲۴۷ میلیون و ۲۶۶ هزار و ۶۰۱ ریال (۲۴ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۶۶۰ تومان) است.

مقایسه آیفون ۱۵ پرو مکس و آیفون ۱۵

آیفون ۱۵

آیفون ۱۵ پلاس

آیفون ۱۵ پرو

آیفون ۱۵ پرو مکس

نمایشگر

۶.۱ اینچی ۶۰ هرتزی

۶.۷ اینچی ۶۰ هرتزی

۶.۱ اینچی ۱۲۰ هرتزی

۶.۷ اینچی ۱۲۰ هرتزی

تراشه

A۱۶

A۱۶

A۱۷ Pro

A۱۷ Pro

دوربین

۴۸ مگاپیکسلی اصلی
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض

۴۸ مگاپیکسلی اصلی
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض

۴۸ مگاپیکسلی اصلی بهبودیافته
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض
۱۲ مگاپیکسلی تله‌فوتو با زوم ۳ برابری

۴۸ مگاپیکسلی اصلی بهبودیافته
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض
۱۲ مگاپیکسلی تله‌فوتو پریسکوپ با زوم ۵ برابری

حافظه داخلی

۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت

۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت

۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت یا ۱ ترابایت

۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت یا ۱ ترابایت

رنگ‌ها

صورتی، زرد، آبی، سبز و مشکی

صورتی، زرد، آبی، سبز و مشکی

تیتانیوم مشکی، تیتانیوم سفید، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی

تیتانیوم مشکی، تیتانیوم سفید، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی

قیمت

۷۹۹ دلار

۸۹۹ دلار

۹۹۹ دلار

۱۱۹۹ دلار

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین