با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قیمت گوشی آیفون ۱۵، ۱۵ پرو، ۱۵ پرومکس با نرخ دلار امروز ۱ مهر
عکس : قیمت گوشی آیفون ۱۵
.

به گزارش خبرنگار ، اپل بیست‌ویکم شهریورماه مصادف با ۱۲ سپتامبر ۲۰۲۳ در مراسم Wonderlust به‌صورت رسمی از نسل جدید گوشی ‌های آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس رونمایی کرد.

قیمت آیفون ۱۵

قیمت گوشی آیفون ۱۵ در کانفیگ پایه ۷۹۹ دلار است که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۱ هزار و 836 ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، شنبه_یکم مهرماه_ معادل ۳۲۹ میلیون و ۵۶ هزار و ۹۶۴ ریال (۳۲ میلیون و ۹۰۵ هزار و ۶۹۶ تومان) است.

قیمت گوشی آیفون ۱۵ پلاس در کانفیگ پایه ۸۹۹ دلار است که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۱ هزار و ۸۳۶ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، شنبه_یکم مهر ماه_ معادل ۳۷۰ میلیون و ۲۴۰ هزار و ۵۶۴ ریال (۳۷ میلیون و ۲۴ هزار و ۵۶ تومان) است.

قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو در کانفیگ پایه ۹۹۹ دلار است که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۱ هزار و ۸۳۶ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، شنبه_یکم مهر ماه_ معادل ۴۱۱ میلیون و ۴۲۴ هزار و ۱۶۴ ریال (۴۱ میلیون و ۱۴۲ هزار و ۴۱۶ تومان) است.قیمت گوشی آیفون ۱۵ پرو مکس در کانفیگ پایه ۱٬۱۹۹ دلار است که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۱ هزار و ۸۳۶ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، شنبه_یکم مهر ماه_ معادل ۴۹۳ میلیون و ۷۹۱ هزار و ۳۶۴ ریال (۴۹ میلیون و ۳۷۹ هزار و ۱۳۶ تومان) است.

قیمت آیفون ۱۴

قیمت گوشی آیفون ۱۴ از ۶۹۹ دلار آغاز می‌شود که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۱ هزار و ۸۳۶ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، شنبه_یکم مهر ماه_ معادل ۲۸۷ میلیون و ۸۷۳ هزار و ۳۶۴ ریال (۲۸ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۳۳۶ تومان) است.

قیمت آیفون ۱۳

قیمت گوشی آیفون ۱۳ از ۵۹۹ دلار آغاز می‌شود که با احتساب قیمت هر دلار به میزان ۴۱۱ هزار و ۸۳۶ ریال (به نقل از سامانه مدیریت بازار متشکل معاملات ارز ایران)، شنبه_یکم مهر ماه_ معادل ۲۴۶ میلیون و ۶۷۸ هزار و ۷۶۴ ریال (۲۴ میلیون و ۶۶۷ هزار و ۸۷۶ تومان) است.

مقایسه آیفون ۱۵ پرو مکس و آیفون ۱۵

آیفون ۱۵

آیفون ۱۵ پلاس

آیفون ۱۵ پرو

آیفون ۱۵ پرو مکس

نمایشگر

۶.۱ اینچی ۶۰ هرتزی

۶.۷ اینچی ۶۰ هرتزی

۶.۱ اینچی ۱۲۰ هرتزی

۶.۷ اینچی ۱۲۰ هرتزی

تراشه

A۱۶

A۱۶

A۱۷ Pro

A۱۷ Pro

دوربین

۴۸ مگاپیکسلی اصلی
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض

۴۸ مگاپیکسلی اصلی
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض

۴۸ مگاپیکسلی اصلی بهبودیافته
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض
۱۲ مگاپیکسلی تله‌فوتو با زوم ۳ برابری

۴۸ مگاپیکسلی اصلی بهبودیافته
۱۲ مگاپیکسلی فوق‌عریض
۱۲ مگاپیکسلی تله‌فوتو پریسکوپ با زوم ۵ برابری

حافظه داخلی

۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت

۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت

۱۲۸/۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت یا ۱ ترابایت

۲۵۶/۵۱۲ گیگابایت یا ۱ ترابایت

رنگ‌ها

صورتی، زرد، آبی، سبز و مشکی

صورتی، زرد، آبی، سبز و مشکی

تیتانیوم مشکی، تیتانیوم سفید، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی

تیتانیوم مشکی، تیتانیوم سفید، تیتانیوم آبی و تیتانیوم طبیعی

قیمت

۷۹۹ دلار

۸۹۹ دلار

۹۹۹ دلار

۱۱۹۹ دلار

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین