با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
مشکل اتصال بلوتوث سری آیفون‌های ۱۵ کشف شد
عکس : مشکل اتصال بلوتوث سری آیفون‌های ۱۵

در حالیکه تنها پس از گذشت چند روز از عرضه مدل‌های مختلف آیفون ۱۵ موج شکایات کاربران به دلیل ناتوانی این گوشی در اتصال یا حفظ اتصال به بلوتوث خودرو و هندزفری اپل به سوی کمپانی سازنده سرازیر شد، برخی کاربران دلیل این نقص را کشف کردند.

آیفون ۱۵ تنها چند روز پس از عرضه مورد نقد قرار گرفت که در اتصال یا حفظ اتصال به بلوتوث خودروها و هندزفری اپل دچار مشکل است و در صورتیکه اتصال برقرار شود پس از ۵ یا ۱۰ دقیقه به صورت خودکار قطع می‌شود.

این ایراد تنها مربوط به گوشی‌های آیفون ۱۵ ساده نبود و کاربران مدل‌های ۱۵ پلاس، پرو و پرومکس نیز با این نقص دست و پنجه نرم می‌کردند.

به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از العین در حالیکه از زمان عرضه تاکنون چندین بروزرسانی هم برای حل این مشکل از سوی اپل ارائه شد، باز هم ایراد برطرف نشد. هرچند که این مشکل در تمامی دستگاه‌ها وجود نداشت و تنها برخی از کاربران به این مسئله اعتراض داشتند.

اخیرا برخی کاربران که از این مشکل گوشی خود رنج می‌بردند عنوان کردند که با تعویض گوشی مشکل آن‌ها برطرف شده است. این بدین معنی است که احتمالا مشکلات نرم‌افزاری نیست و ایراد از سخت‌افزار جدیدترین مدل اپل است که با تعویض گوشی قابل حل است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین