با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش پژو پارس پس از تعطیلات نوروز اعلام می شود
عکس : شرایط فروش پژو پارس 1403

گروه صنعتی ایران‌خودرو در جریان یک اطلاعیه، اعلام کرده است که متقاضیان پژو پارس را پس از پایان تعطیلات نوروز 1403 فراخوان خواهد کرد؛ بنابراین متقاضیان سامانه یکپارچه پس از پایان تعطیلات در هفته آتی، باید منتظر اعلام شرایط فروش پژو پارس باشند.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو یران‌خودرو موفق شد در روز 27 اسفندماه 1402، مجوز تداوم تولید پژو پارس را دریافت کند. این مجوز برای پاسخگویی به تعهدات متقاضیان در قالب سامانه یکپارچه صادر شد. متقاضیان خرید پژو پارس در قالب سامانه یکپارچه، از شرایط تبدیل تعهد ایران‌خودرو استقبال نکردند و خواهان خرید اتومبیل ثبت‌نامی خود بودند. ایران‌خودرو نیز درنهایت ناچار شد تا تولید پژو پارس را برای پاسخگویی به نیازهای متقاضیان ادامه دهد. براساس اخباری که در اسفندماه 1402 منتشر شد، تولید پژو پارس تا پایان بهار 1403 ادامه خواهد یافت.

شرایط فروش پژو پارس در بهار 1403، آخرین فرصت‌ها برای خرید خودرو با قیمتی ارزان

حامی اصلی ایران‌خودرو برای دریافت مجوز ادامه تولید پژو پارس، «منوچهر منطقی» معاون سابق وزارت صنعت بود. اکنون او از جایگاه خود کناره‌گیری کرده است؛ بنابراین حامی اصلی تولید پژو پارس در ایران‌خودرو دیگر قادر به ایفای نقش نیست. می‌توان گفت که خردادماه 1403 آخرین دوره از تولید پژو پارس در ایران‌خودرو خواهد بود. در آینده‌ای نه‌چندان دور، تولید پژو پارس متوقف خواهد شد و این خودرو به سایر محصولات قدیمی ایران‌خودرو همانند سمند، پژو 405 و پژو 206 خواهد پیوست.

اعلام شرایط فروش پژو پارس در بهار 1403، آخرین فرصت برای متقاضیان خرید این خودرو خواهد بود تا پژو پارس را با قیمتی در حدود 300 میلیون تومان خریداری کنند. این امید وجود دارد که با ادامه تولید پژو پارس و عرضه این خودرو به بازار، قیمت‌های نجومی این خودرو تا حدی متعادل شوند. عدم تولید و عرضه پژو پارس برای مدت طولانی، باعث شده است که قیمت ارزان‌ترین تیپ پژو پارس به بیش از 650 میلیون تومان برسد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین