با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش سهند و کوییک GXR-L ویژه عید فطر اعلام شد
عکس : سهند

شرکت پارس خودرو به مناسبت عید فطر، شرایط فروش سهند و کوییک GXR-L را اعلام کرد. این خودروها از امروز در اختیار متقاضیان قرار گرفته‌اند.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو شرکت پارس خودرو به مناسبت عید فطر، شرایط فروش سهند و کوییک GXR-L را اعلام کرد. این خودروها به‌صورت نقدی و پیش‌فروش در اختیار متقاضیان قرار گرفته‌اند. مشتریان پارس خودرو می‌توانند سهند را به‌صورت پیش‌فروش و کوییک GXR-L را به‌صورت نقدی خریداری کنند.

بخشنامه فروش سهند و کوییک GXR-L از ساعت 11 صبح روز یکشنبه، 19 فروردین‌ماه 1403، در دسترس متقاضیان قرار می‌گیرد. متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به صفحه فروش اینترنتی محصولات گروه سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام یا پیش‌خرید محصولات پارس خودرو اقدام کنند. سایپا طی روزهای اخیر شرایط فروش برخی محصولات خود را منتشر کرد که در آن سهند و کوییک GXR-L‌ نیز حضور داشتند. می‌توان گفت بخشنامه پارس خودرو، تکرار همان شرایط فروش سایپاست. هاچ‌بک کوییک GXR-L با رینگ آلیاژی و سیستم کنترل پایداری طی 90 روز کاری به دست مشتریان می‌رسد.

شرایط فروش سهند و کوییک GXR-L ویژه عید فطر 1403:

خودروقیمترنگزمان تحویل
کوییک GXR-L379,844,000سفید مشکی، کرم مشکی، نقره‌ای مشکی، سفید قرمز، مشکی قرمز90 روز کاری پس از پذیرش

خودروپیش پرداختقیمت خودروزمان تحویل
سهند تیپ S227,708,500قیمت روز در زمان تحویل خودروشهریور و مهر 1403

سهند محصول جدید سایپا و پارس‌ خودرو است که به‌تازگی عرضه آن از سوی این شرکت‌ها آغاز شده. این خودرو درواقع نسخه سدان از اطلس به‌حساب می‌آید. بااین‌وجود، سهند در تیپ S به مشتریان عرضه می‌شود که نسخه پایه این خودرو است. در سوی دیگر، سایپا عرضه اطلس را با تیپ G آغاز کرده که نسخه فول‌آپشن و دنده‌ای این خودرو است.

براساس آنچه در جدول می‌بینیم، قیمت سهند حدود 450 میلیون تومان خواهد بود. در‌حال‌حاضر نسخه هاچ‌بک این خودرو، یعنی اطلس G، قیمتی معادل 405 میلیون تومان دارد. به‌عبارتی، می‌توان حدس زد که قیمت اطلس نیز تا میانه سال 1403، به حدود 450 میلیون تومان یا بیش از این رقم خواهد رسید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین