با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
چگونه آهنگ پیشواز رایتل را لغو کنیم؟
عکس : لغو آهنگ پیشواز رایتل

برخی مشترکین اپراتورهای تلفن همراه برای اینکه مخاطبینشان هر بار برای انتظار برقراری تماس، به صدای بوق تکراری گوش ندهند، سرویس آهنگ پیشواز را برای خط خود فعال می‌کنند. اما گاه بنا به دلایلی همچون تنوع، فروش خط و... نیاز است تا این سرویس را لغو کنیم. با ما در ادامه همراه باشید تا با چگونگی حذف آهنگ پیشواز رایتل آشنا شوید.

با سرویس راینواز رایتل

، به جای بوق انتظار قطعه موسیقی یا آهنگ انتخابی مشترک برای مخاطبین پیش از برقراری مکالمه پخش می‌شود. این سرویس قابلیت‌های مختلفی دارد به طور مثال می‌توان تعیین کرد برای فرد یا گروهی از افراد، آهنگ پخش نشود. اما در صورتی که می‌خواهید آن را غیرفعال کنید بایستی یکی از راه‌های موجود را انتخاب کنید.

لغو اهنگ پیشواز رایتل از سه مسیر پیامک، سامانه تلفنی و رایتل من فراهم است.

حذف پیشواز رایتل از طریق پیامک

مشترکین اپراتور سوم با ارسال دستور "کد راینواز OFF" به شماره 2030 می‌توانند درخواست غیرفعالسازی این سرویس را ثبت کنند. به طور مثال اگر کد آهنگ شما 113 است باید متن "OFF 113" را پیامک کنید.

در صورتی که کد مورد نظر آهنگ خود را نمی‌دانید، می‌توانید دستور "OFF rbt" را به شماره 2030 ارسال کنید تا تمامی آهنگ‌های خریداری شما حذف شوند.

غیرفعالسازی آهنگ پیشواز رایتل با اپلیکیشن رایتل من

لغو اهنگ پیشواز رایتل از طریق رایتل من یکی دیگر از گزینه‌های موجود است. با مراجعه به نسخه وب یا اپلیکیشن رایتل من، می‌توانید سریعاً نسبت به این امر اقدام کنید.

پس از درج شماره تلفن خود می‌توانید از طریق رمز دوم پیامکی یا رمز عبور تنظیم شده وارد سامانه شوید. سپس از منوی نمایش داده شده گزینه «سرویس‌های من» را انتخاب کنید.

در صفحه جدید بایستی روی کلید مقابل «راینواز» ضربه بزنید تا خاموش شود. در این حالت با موفقیت سرویس پیشواز شما غیرفعال می‌شود.

سامانه ارتباط مشترکین

آخرین راه برای لغو سرویس راینواز تماس با پشتیبانی رایتل است. از خط رایتلی خود می‌توانید با شماره 200 تماس گرفته و سپس عدد 9 را بزنید تا به پشتیبانی وصل شوید. سپس از اپراتور بخواهید تا این سرویس را برای خط شما غیرفعال کند.

جمع‌بندی

در پایان بایستی یادآور شد که کد لغو آهنگ پیشواز رایتل

در دسترس نیست و تنها باشماره‌گیری #210* می‌توان برای فعالسازی راینواز اقدام کرد. جهت حذف آهنگ پیشواز بایستی از طریق راه‌هایی که در بالا معرفی کردیم، اقدام کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین