با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ساعت هوشمند گلکسی واچ ۶ احتمالا با تراشه جدید اگزینوس W930 عرضه خواهد شد
عکس : ساعت هوشمند گلکسی واچ ۶ با تراشه جدید اگزینوس W930
.
رویداد گلکسی آنپکد بعدی سامسونگ در مردادماه امسال برگزار می‌شود. در این مراسم از گوشی های تاشو جدید این شرکت همراه با نسل ۶ ساعت های هوشمند رونمایی خواهد شد. شایعات جدید می گویند سامسونگ در این ساعت از تراشه جدید اگزینوس استفاده کرده است.

سامسونگ تراشه جدیدی با نام S5E5515 را برای دریافت تاییدیه بلوتوث ثبت کرده است. این در حالی است که پیش از این تراشه های اگزینوس W920 که در ساعت های نسل قبل مورد استفاده قرار گرفته بود نیز دارای همین شماره بوده است.

البته ممکن است تراشه جدید سامسونگ نسخه بهبود یافته از W920 باشد. طبق اطلاعات مندرج در تاییدیه بلوتوث این تراشه باور به پشتیبانی از وای فای و بلوتوث ۵.۳ است و احتمالا از RF نیز پشتیبانی خواهد کرد. گزارش های قبلی عنوان کرده بود تراشه اگزینوس بعدی حدود ۱۰ درصد نسبت به مدل W920 سریع تر است. احتمال سامسونگ تیم هدف را با تولید بهتر و یا افزایش فرکانس عملی می کند.

این تراشه در هر دو مدل ساعت گلکسی واچ ۶ و ۶ کلاسیک استفاده خواهد شد. همچنین ساعت های هوشمند جدید که در ابن مراسم رونمایی می شوند مجهز به سیستم عامل WrarOS 4 و رابط کاربری One UI 5 Watch خواهند بود.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین