با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت ایسنا

آیین نامه فروش اینترنتی دارو هنوز تصویب نشده است

ایسنا ایسنا :آیین نامه فروش اینترنتی دارو هنوز تصویب نشده است

شناسایی اجسام غرق‌شده و تصویربرداری در عمق ۱۰۰ متری با ربات‌های زیرسطحی

ایسنا ایسنا :شناسایی اجسام غرق‌شده و تصویربرداری در عمق ۱۰۰ متری با ربات‌های زیرسطحی

تشخیص احتمال ارتکاب جرم از روی ضربان قلب تایید شد

ایسنا ایسنا :در حالی که پیش از این در مطالعه روی مردان مشخص شده بود که می‌توان از روی رصد ضربان قلب به احتمال ارتکاب جرم پی برد، اکنون مطالعه روی زنان نیز همین ارتباط را هویدا کرده است.

برترین تصویر تلسکوپ جیمز وب از نگاه کاربران

ایسنا ایسنا :هفته گذشته، جیمز وب در صفحه اینستاگرام خود از کاربران خواست که به تصویر مورد علاقه خود که توسط ابزار مادون قرمز میانی جیمز وب ثبت شده است، رای دهند و اکنون نتایج به دست آمده برنده را مشخص کرده است.

آغاز تولید انبوه خودروی الکتریکی «هواوی»

ایسنا ایسنا :آغاز تولید انبوه خودروی الکتریکی «هواوی»

پخش بهتر گرما در لباس با افزودنی نانویی در تار و پود پارچه

ایسنا ایسنا :با همکاری شرکت دایرکتا پلاس و یکی از تولیدکنندگان منسوجات، قرار است از گرافن در تولید البسه با خواص بهبود یافته استفاده کرد.

شاسی‌بلند جدید «فورد» در راه است

ایسنا ایسنا : شرکت خودروسازی فورد اعلام کرد در حال بررسی ساخت یک وسیله نقلیه جدید شاسی بلند در کارخانه خود در والنسیا در اسپانیاست.

پژوهشگران گوش انسان را چاپ کردند!

ایسنا ایسنا :پژوهشگران آمریکایی با استفاده از روش چاپ سه‌بُعدی، یک نمونه از گوش انسان ساخته‌اند که بسیار شبیه به گوش واقعی به نظر می‌رسد.

قیمت تبلت نابینایان

ایسنا ایسنا :یکی از قاریان نابینا با استفاده از برجسته‌نگار تولیدشده در یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام به قرائت قران در برنامه محفل صدا و سیما کرد و این در حالی است که به گفته محققان، به دلیل افزایش قیمت ارز، قیمت این ابزار کاربردی برای نابینایان از ۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در اسفند سال ۹۶ به ۹۶ میلیون تومان در سال گذشته افزایش یافته است.

پژواک خیره‌کننده یک انفجار ۸۰۰ ساله!

ایسنا ایسنا :عکس جدیدی که با ترکیب داده‌های چندین تلسکوپ ثبت شده است، یک سحابی را به نمایش می‌گذارد که بیش از ۸۰۰ سال پیش در آسمان ظاهر شده بود.

لینک های مرتبط با اخبار فناوری اطلاعات سایت ایسنا