با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت ایتنا

مینی پی‌سی در سایز موبایل و پاوربانک

ایتنا ایتنا : Minisforum S100 یک باکس کوچک و براق است که ممکن است به راحتی آن را با پاوربانک اشتباه بگیرید. از قضا، باتری مخصوص نیز ندارد، اما یک کامپیوتر کوچک است که می‌توانید آن را همراه خود حمل کرده یا در کوچک‌ترین فضا نصب کنید.

اپل، ردیابی چشم و به‌روزرسانی‌های دیگر!

ایتنا ایتنا : اپل قرار است ویژگی‌های دسترسی جدیدی را عرضه کند مانند: ردیابی چشم، لمس موسیقی و میانبرهای صوتی، در حالی که انتظار می‌رود این به‌روزرسانی‌ها توسط هوش مصنوعی، به عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های سازنده آیفون برای سیستم عامل iOS 18، پشتیبانی شوند.

تصاویر رونمایی ایرباس از هلیکوپتر هیبریدی

ایتنا ایتنا :​​​​​​​روز چهارشنبه، ایرباس یک مدل آزمایشی متشکل از نیمی از یک هواپیما و نیمی از یک هلیکوپتر را در مسابقه‌ای برای تولید سریع‌ترین مدل‌ها، با رقابت شدید برای شکل دادن به آینده هلیکوپترها به نمایش گذاشت.

روبوتاکسی‌های وایمو هفته‌ای 50000 سفر پولی انجام می‌دهند

ایتنا ایتنا :در اوایل سال جاری، دو خودروی وایمو یکی پس از دیگری با یک پیکاپ تصادف کردند، زیرا نرم‌افزار آنها حرکت‌های بعدی آن را به اشتباه پیش‌بینی کرده بود.

هوش مصنوعی تبدیل شدن به یک مجرم سایبری را برای هر کسی آسان‌تر می‌کند

ایتنا ایتنا :هوش مصنوعی تبدیل شدن به یک مجرم سایبری را برای هر کسی آسان‌تر می‌کند

هوش مصنوعی دیپ‌مایند نحوه تعامل مولکول‌های حیات را پیش‌بینی می‌کند

ایتنا ایتنا :آلفافولد 3 جدیدترین نسخه از سری آلفافولد است که یکی از سخت‌ترین مشکلات زیست‌شناسی را حل کرد: پیش‌بینی ساختار پروتئین‌ها از روی توالی اسید آمینه‌شان.

آشنایی با برخی موتورهای جست‌وجو بغیر گوگل

ایتنا ایتنا : در این مقاله ، مروری بر موتورهای جستجوی پیشرو که بر دنیای آنلاین تسلط دارند، ارائه خواهیم کرد. غیر از گوگل، که اگرچه بیش از 81.74 درصد از سهم بازار جستجو را در اختیار دارد، طیف وسیعی از موتورهای جستجوی دیگر نیز وجود دارد.

همه‌چیز درباره مشکل تراشه مغزی نورالینک

ایتنا ایتنا :نورالینک گفت که بیمار آزمایشی، Noland Arbaugh، توانایی کنترل موثر برخی از فناوری‌ها را با استفاده از افکار خود از دست داده است.

ویندوز 10 محبوب‌تر از ویندوز 11

ایتنا ایتنا : آخرین آمار نشان می‌دهد که شکاف بین کاربران ویندوز 10 و ویندوز 11 افزایش یافته است. به این معنی که افراد بیشتری هنوز به سیستم عامل قدیمی مایکروسافت پایبند هستند.

رونمایی عربستان از تاکسی‌های پرنده در حج امسال

ایتنا ایتنا :دولت عربستان سعودی قصد دارد در حج امسال از تاکسی‌های پرنده و پهپادها برای تسهیل جابجایی زائران رونمایی کند.