با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت کلیک جام جم

۵ بازی جذاب ایرانی ویژه گوشی های همراه

کلیک جام جم کلیک جام جم :۵ بازی جذاب ایرانی ویژه گوشی های همراه

اولین جراحی مغز به کمک تکنولوژی واقعیت افزوده در ایران

کلیک جام جم کلیک جام جم :اولین جراحی مغز به کمک تکنولوژی واقعیت افزوده در مجتمع بیمارستانی یاس دانشگاه علوم پزشکی تهران انجام شد.

ترفند های پلی‌استیشن۵ که هر گیمری باید بداند

کلیک جام جم کلیک جام جم :اگر ازعلاقمندان به بازی با ps۵ هستید،حتما برای‌تان جذاب خواهدبود که بتوانید از امکانات بیشتر کنسول بازیتان بیشتر استفاده کنید.دراین مطلب ۱۰ترفند و ترفند کاربردی برای پلی‌استیشن را برای ارتقای تجربه بازی خود در پلی‌استیشن۵خواهم گفت.

هوش مصنوعی تغییر صدا به افراد مشهور

کلیک جام جم کلیک جام جم :Voice.ai یک تغییر صدا است که برای هر برنامه رایانه شخصی، از‌ جمله بازی‌ها و نرم‌افزارهای ارتباطی، رایگان است.

تبدیل فایل‌های ZIP به PDF

کلیک جام جم کلیک جام جم :اگر قصد تبدیل فایل های زیپ به پی‌دی‌اف در دستگاه‌های ویندوزی را داشته باشید، بهترین گزینه برای شما ابزارهای مدیریت فایل‌های فشرده مثل WinRAR و WinZip خواهند بود.

افزودن ویجت به ویندوز۱۱

کلیک جام جم کلیک جام جم :ویجت‌ها یکی از قابلیت‌های کاربردی سیستم‌عامل ویندوز ۱۱ محسوب می‌شوند که می‌توانند اطلاعات مهم و ضروری را درمعرض دید کاربر قرار دهند. در مطلب پیش رو به نحوه افزودن ویجت به دسکتاپ در رایانه‌های مبتنی بر ویندوز۱۱خواهیم پرداخت.

مشکل بوت نشدن ویندوز

کلیک جام جم کلیک جام جم :در این مطلب، به بررسی راه‌حل‌هایی برای مشکل بالا نیامدن ویندوز پرداخته‌ایم. این مشکل ممکن است به عنوان یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات سیستم شناخته شود.

نصب ۲ نسخه از یک برنامه روی گوشی اندروید

کلیک جام جم کلیک جام جم :در بسیاری از مواقع، افراد دارای چند حساب در یک اپلیکیشن مخصوص اندروید هستند اما گوشی آنها فقط اجازه استفاده از یک حساب را فراهم می‌کند. برای حل این مشکل، یک راه‌حل وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا نسخه دوم یک اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کنید و از حساب دوم خود استفاده کنید.

بازیابی فایل‌های از‌دست‌رفته گوگل ‌درایو

کلیک جام جم کلیک جام جم :پس از رفع مشکل ازدست‌رفتن فایل‌های کاربران در نسخه دسکتاپ گوگل درایو، گوگل جزئیات نحوه بازیابی فایل‌ها را توضیح داده است. ‌دو هفته پیش ایجاد اشکالی در برنامه دسکتاپ گوگل‌ درایو باعث شد تا فایل‌های بسیاری از کاربران از دست برود. اکنون که مشکل برطرف شده است، گوگل جزئیات نحوه بازیابی آن فایل‌ها را توضیح می‌دهد.

کار با گوگل مپ تعاملی

کلیک جام جم کلیک جام جم :پیش از فصل تعطیلات، گوگل مپ قابلیت‌های جدیدی را دردسترس قرار داده و به مردم اجازه می‌دهد به مکان‌ها رأی دهند. همچنین فیلترهایی برای مسیرهای حمل‌ونقل عمومی منتشر می‌شود.