با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت خودرو بانک

نیسان کیکس وارداتی جدید بازار ایران، کراس کامپکت ژاپنی محصول نامی خودرو

خودرو بانک خودرو بانک :شرکت نامی خودرو در دور جدید واردات خودرو با معرفی کراس اوور کوچک و اقتصادی نیسان به نام "کیکس"، به بازار کشور، در پی جلب نگاه مشتریان ایرانی این برند ژاپنی است. این خودروی ژاپنی که در سال 2016 به بازارهای جهانی عرضه شد، پس از فیس لیفت در سال 2020، اکنون با چهره‌ای مدرن‌تر در ایران حضور یافته است.

شرایط فروش فوری لاماری ایما هیبریدی HEV با تحویل 30 روزه اردیبهشت 1403

خودرو بانک خودرو بانک :شرکت آرین موتور طرح فروش فوری لاماری ایما هیبریدی HEV را اعلام کرد. در این طرح فروش خودرو لاماری ایما هیبریدی مدل 2023 با قیمت مصوب 18,660,000,000 ریال عرضه می‌شد و موعد تحویل 30 روز کاری اعلام شده است.

هیوندای کونا 2024 در سامانه یکپارچه خودرو با چه قیمتی عرضه شد

خودرو بانک خودرو بانک :با توجه به اطلاعیه شماره 14 عرضه خودروهای وارداتی از سوی سامانه یکپارچه عرضه خودرو، شرکت تجارت و پشتیبانی کرمان خودرو (KTL) قصد دارد تا خودروی هیوندای کونا را با قیمت قطعی 20,496,600,000 ریال در مبادی ورودی به متقاضیان عرضه نماید. این مبلغ صرفاً شامل قیمت خودرو در مبادی ورودی می‌شود و هزینه‌های دیگری نظیر بیمه شخص ثالث، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره‌گذاری، اسقاط خودروی فرسوده و کرایه حمل نیز باید به آن اضافه گردد.

عرضه تویوتا کرولا و تویوتا لوین در سامانه یکپارچه

خودرو بانک خودرو بانک :سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، فرآیند نوبت دهی طرح یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی را برای متقاضیان محترمی که در اسفند 1401 ثبت نام کرده بودند، آغاز کرد.

تانک 300 در ایران، تصاویر اختصاصی جدید از شاسی بلند آفرودی

خودرو بانک خودرو بانک :عکس تانک 300 در ایران، تصاویر اختصاصی جدید از شاسی بلند آفرودی

9 حالت مختلف کارکرد تیگو 8 پرو e+، بررسی عملکرد گیربکس هیبریدی کراس اوور فونیکس

خودرو بانک خودرو بانک :9 حالت مختلف کارکرد تیگو 8 پرو e+، بررسی عملکرد گیربکس هیبریدی کراس اوور فونیکس

شرایط فروش اقساطی دایون Y7 با بازپرداخت ۴۸ ماهه و تحویل 90 روزه

خودرو بانک خودرو بانک :شرایط فروش اقساطی دایون Y7 با بازپرداخت ۴۸ ماهه و تحویل 90 روزه

شرایط فروش سوزوکی سیاز و بالنو با تحویل 90 روزه اعلام شد

خودرو بانک خودرو بانک :شرایط فروش سوزوکی سیاز و بالنو با تحویل 90 روزه اعلام شد + جدول فروردین 1403

دانگ‌فنگ T5 به بازار روسیه رسید

خودرو بانک خودرو بانک :فردا T5 یکی از کراس‌اوورهای مونتاژی بازار ایران است که شرکت فرداموتورز مونتاژ این خودرو را برعهده دارد. این کراس‌اوور در واقع با نام دانگ‌فنگ T5 یا فورتینگ T5‌ در چین شناخته می‌شود و در کشورمان با نام FMC T5 عرضه شده است. اکنون دانگ‌فنگ این خودرو را برای عرضه به بازار روسیه آماده‌سازی می‌کند.

هیوندای سانتا کروز، به روزرسانی تنها پیکاپ هیوندای

خودرو بانک خودرو بانک :هیوندای موتور اولین و تنها پیکاپ تاریخ خود، هیوندای سانتا کروز را به‌روزرسانی کرد. این خودرو بدین لحاظ غیرمعمول است که بر پایه‌ی پلت‌فرم جلوراننده ساخته شده و شاسی با بدنه‌ی یکپارچه دارد.