با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ویندوز 11 اشتراک‌گذاری فایل بین کامپیوتر و گوشی‌های اندرویدی را ساده‌تر می‌کند
عکس : در آپدیت جدید، نمادی به نام «My Phone» را در بخش Windows Share خواهید دید. با کلیک روی این نماد می‌توانید فایل‌ها را به‌سرعت به گوشی اندرویدی‌تان ارسال کنید.

راه‌های زیادی برای ارسال و دریافت فایل بین کامپیوترهای ویندوزی و دستگاه‌های اندرویدی وجود دارد. برای مثال Quick Share به کاربران اجازه می‌دهد به‌سرعت فایل‌ها را به‌صورت بی‌سیم از گوشی خودشان به کامپیوتر و بالعکس جابه‌جا کنند. مایکروسافت در آپدیت جدید کانال بتای ویندوز 11 روش جدیدی برای تسهیل این فرایند ارائه داده است.

به گزارش سرویس اخبار نرم افزار سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو مایکروسافت در بلاگ خودش اعلام کرد آپدیت جدید ویندوز 11 را در کانال بتا ارائه کرده است. اگر عضو برنامه ویندور اینسایدر باشید، می‌توانید قابلیت جدید اشتراک‌گذاری ویندوز را آزمایش کنید. در آپدیت جدید، نمادی به نام «My Phone» را در بخش Windows Share خواهید دید. با کلیک روی این نماد می‌توانید فایل‌ها را به‌سرعت به گوشی اندرویدی‌تان ارسال کنید.

اشتراک‌گذاری فایل‌ها بین ویندوز و گوشی اندرویدی

همان‌طور که مایکروسافت در وبلاگش اشاره می‌کند، فقط درصورتی نماد My Phone را خواهید دید که گوشی و کامپیوتر شما جفت (Paired) شده باشند. برای این کار باید از برنامه Link to Windows در اندروید و Phone Link در کامپیوتر استفاده کنید. پس از این کار، نماد مای‌فون در بخش جستجوی ویندوز 11 ظاهر می‌شود.

اگرچه این قابلیت در‌حال‌حاضر فقط برای کاربران بتا در دسترس است، عرضه آن در کانال بتا نشانه مثبتی است که می‌تواند در آینده‌ای نه‌چندان دور در دسترس عموم کاربران قرار بگیرد. در آپدیت بتای جدید ویندوز، برخی ویژگی‌های دیگر کنترل‌های بیشتر برای تصاویر در Windows Spotlight نیز اضافه شده است.

همچنین در آپدیت این بتای جدید، شاهد به‌روزرسانی برنامه Snipping Tool نیز هستیم. این برنامه اکنون می‌تواند ویدیوها را خودکار در پوشه Screen Recordings که داخل پوشه Videos وجود دارد، ذخیره کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین