با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قیمت شیائومی ۱۴ اولترا احتمالا  ارزان‌تر از شیائومی ۱۳ اولترا باشد
عکس : شیائومی ۱۴ اولترا

محصولات پرچمدار پریمیوم برندهای مختلف با پسوندهای جدید و متنوعی ارائه می‌شوند. مثلا پسوند اولترا یکی از این نمونه‌های جدید است و شیائومی از آن استفاده می‌کند. وقتی محصولی با این پسوند می‌خرید، علاوه بر آنکه انتظار دارید بالاترین مشخصات ممکن را به شما بدهد، طبیعتا حجم زیادی از پول را هم از جیب شما خالی خواهد کرد! با این حال گزارش شده که امسال شرایط کمی متفاوت خواهد بود. به تازگی می‌شنویم که احتمالا قیمت شیائومی ۱۴ اولترا ارزان‌تر از شیائومی ۱۳ اولترا باشد.

قیمت شیائومی ۱۴ اولترا

پریمیوم‌ترین پرچمدار سال شیائومی یعنی Xiaomi 14 Ultra قرار است ماه آینده با تعدادی ارتقاء سخت افزاری رونمایی شود. با این حال و طبق یک گزارش جدید، ممکن است این ارتقاها در مقایسه با Xiaomi 13 Ultra سال گذشته، نه تنها هزینه اضافی نداشته باشند بلکه ممکن است برعکس هم باشد و ارزان‌تر از آن به بازار برسد.

به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از ترنجی زمزمه هایی در مورد قیمت‌گذاری محصول جدید شنیده می شود مبنی بر اینکه Xiaomi 14 Ultra با قیمتی کمتر از Xiaomi 13 Ultra در سطح جهانی عرضه خواهد شد.

ظاهراً، این به دلیل تغییر ساختار راهبرد جهانی شیائومی است. گفته شده که ظاهراً این شرکت قصد دارد دستگاه‌های پریمیوم بیشتری را به بازار جهانی بیاورد. به جز شیائومی ۱۴ اولترا دستگاه‌هایی مانند Mix Fold 4 و Mix Flip نیز احتمال عرضه جهانی دارند.

مسلماً این یک فقط گزارش است و باید صبر کنیم تا ببینیم در واقعیت چه اتفاقی می‌افتد. در حقیقت تقریباً سخت است که باور کنیم شیائومی قیمت نهایی مصرف‌کننده شیائومی ۱۴ اولترا را کاهش دهد، زیرا نسل‌های قبلی شاهد افزایش مداوم قیمت بودند.

به عنوان مثال، قیمت شیائومی Mi 11 Ultra در اروپا از 1199 یورو آغاز شد. دو سال بعد، شیائومی ۱۳ اولترا با قیمت پایه 1499 یورو به بازار رسید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین