با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ردمی توربو ۳؛ اولین گوشی از سری Turbo
عکس : ردمی توربو ۳
.

براساس گزارش دیجیاتو، به گفته وانگ، اولین گوشی از سری Turbo با نام ردمی توربو ۳ از راه می‌رسد. انتظار داریم این دستگاه همان ردمی نوت ۱۳ توربو با نامی جدید باشد. درحقیقت ردمی دیگر نمی‌خواهد از پسوند نوت و توربو به‌طور هم‌زمان در نام‌گذاری محصولاتش استفاده کند.

به گفته وانگ، اولین گوشی از سری Turbo با نام ردمی توربو ۳ از راه می‌رسد. انتظار داریم این دستگاه همان ردمی نوت ۱۳ توربو با نامی جدید باشد. درحقیقت ردمی دیگر نمی‌خواهد از پسوند نوت و توربو به‌طور هم‌زمان در نام‌گذاری محصولاتش استفاده کند.به گزارش سرویس اخبار موبایل سایت شات ایکس و به نقل از اطلاعات وانگ در شبکه اجتماعی چینی ویبو در یک جلسه پرسش و پاسخ، درباره ایده پشت شکل‌گیری برند Turbo‌ توضیح داد. طبق ادعای وانگ، گوشی‌های این سری می‌خواهند بازار گوشی‌های میان‌رده را دوباره تعریف کنند. با ورود این برند به بازار، ردمی سه برند اصلی در بازار گوشی‌های هوشمند خواهند داشت: سری K، سری توربو و سری نوت.

گوشی‌های سری ردمی K همچنان به‌عنوان قاتل گوشی‌های پرچمدار در بازار حضور خواهند داشت. گوشی‌های سری توربو زیر آن‌ها قرار می‌گیرند و تمرکز ردمی در آن‌ها روی عملکرد خواهد بود. درنهایت هم با سری ردمی نوت روبه‌رو هستیم که عملکرد قابل‌قبول با دوربین باکیفیت دارند.

همان‌طور که گفتیم، اولین گوشی این سری با نام Turbo 3 از راه می‌رسد که درحقیقت سومین گوشی از سری توربو محسوب می‌شود. پیش از این شاهد رونمایی از ردمی نوت 11T توربو و ردمی نوت ۱۲ توربو بودیم. بنابراین خبری از ردمی نوت ۱۳ توربو نخواهد بود و به‌جای آن، با ردمی توربو ۳ روبه‌رو خواهیم شد.

آقای وانگ درباره عرضه این محصول با نام پوکو F6 صحبتی نکرده است. البته از آنجایی‌که گوشی‌هاهی پوکو در بازار چین عرضه نمی‌شوند، عدم صحبت درباره پوکو F6 منطقی است. بااین‌حال انتظار می‌رود ردمی توربو ۳ در برخی بازارها با نام پوکو F6 عرضه شود.

درنهایت باید گفت اگرچه معرفی یک سری جدید برای گوشی‌های ردمی می‌تواند برای برخی کاربران گیج‌کننده باشد، اما از سوی دیگر تعداد گوشی‌های سری نوت کاهش می‌یابد. باید منتظر ماند و دید کاربران چه استقبالی از گوشی‌های جدید سری ردمی Turbo می‌کنند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین