با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
پرترددترین فرودگاه‌های جهان در سال ۲۰۲۴ کدامند؟
عکس : پرترددترین فرودگاه‌های جهان
.

موسسه OAG Aviation، در آخرین گزارش عملیات ترافیک هوایی خود که فاصله زمانی ۱ تا ۳۰ آوریل را پوشش می‌دهد، اعلام کرد که فرودگاه هارتسفیلد-جکسون در آتلانتای آمریکا با تردد حدود ۵.۲ میلیون نفر مسافر در سال ۲۰۲۴ به عنوان پرترددترین فرودگاه جهان شناخته شد.به گزارش سرویس اخبار فناوری های هوافضا سایت شات ایکس و به نقل از العین فرودگاه بین‌المللی دبی (DXB) با خدمت‌رسانی به ۴.۸ میلیون مسافر در آوریل سال ۲۰۲۴ رتبه دوم شلوغ‌ترین فرودگاه‌های جهان را از نظر تعداد مسافران بین‌المللی کسب کرد.

فرودگاه بین‌المللی توکیو در ژاپن با ۴.۵ میلیون نفر مسافر و فرودگاه هیترو لندن با ۴.۲ میلیون نفر مسافر در رتبه‌های سوم و چهارم این فهرست جای گرفته‌اند.

فرودگاه دالاس-فورت ورث در آمریکا با ۴.۱ میلیون نفر مسافر، فرودگاه بین‌المللی استانبول ترکیه با ۴ میلیون نفر مسافر، فرودگاه بین‌المللی بایون گوانگ‌ژو در چین با ۴ میلیون نفر مسافر و فرودگاه دنور آمریکا با ۳.۹ میلیون نفر مسافر در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

فرودگاه بین‌المللی شیکاگوی آمریکا با ۳.۸ میلیون مسافر جایگاه نهم را به خود اختصاص داده است و جایگاه دهم با ۳.۷ میلیون مسافر به فرودگاه بین‌المللی پودنگ شانگهای چین تعلق گرفته است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین