با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بازگشت شخصیتی نام آشنا در قسمت پایانی فصل دوم انیمه Jujutsu Kaisen
عکس : Jujutsu Kaisen
.

با فرا رسیدن مهمترین رویارویی در قسمت پایانی فصل دوم انیمه تماشایی Jujutsu Kaisen شاهد حضور نیروی کمکی نام آشنایی خواهیم بود.استودیو ماپا با تولید فصل دوم Jujutsu Kaisen (جوجوتسو کایسن) یکی از بهترین انیمه‌های پایان سال ۲۰۲۳ میلادی را رقم زده است. فصلی که تقابل میان خیر و شر به دیوانه‌وارترین حالت ممکن خود رسیده و در حالی که قهرمانان داستان توسط نفرین‌های اهریمنی احاطه شده‌اند، زمان بازگشت یکی از شخصیت‌های نمادین این مجموعه فرا رسیده است. شخصیتی قدرتمند ولی نه چندان دیده شده به نام یوتا اوکوتسو که تئوری‌های مختلفی حول محور او در شبکه‌های مجازی به راه افتاده است.

اگر که از بینندگان انیمه سینمایی Jujutsu Kaisen 0 بوده باشید، قطعاً با نام یوتا اوکوتسو به عنوان قهرمان اصلی این پیش درآمد آشنایی خواهید داشت. انسانی نفرین با درجه قدرت‌های بسیار ویژه که ساتورو گوجو به سراغش رفت تا بتواند به او کمک کرده و توانایی کنترل نفرین را به وی بیاموزد.

حال استودیو ماپا ویدیو تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرده که به قسمت نهایی فصل دوم جوجوتسو کایسن مربوط شده و می‌توانید در ادامه آن را مشاهده نمایید.

البته که در ویدیو قرار داده شده خود شخص یوتا اوکوتسو حضور ندارد. با این حال می‌دانیم که پیش از آغاز فصل نخست این مجموعه، به او ماموریت داده شد تا برای مقابله با نفرین‌ها به خارج از کشور سفر نماید. با توجه به حوادث خونین و وحشتناکی که در شیبویا به وقوع پیوسته، طرفداران این مجموعه اطمینان پیدا کرده‌اند که پس از غیبتی طولانی مدت، یوتا اوکوتسو که از وضعیت زادگاه خود مطلع شده، در قسمت نهایی فصل دوم حضوری غیرمنتظره داشته تا بتواند به دوستان خود در نبرد خیر و شر کمک نماید. مسئله‌ای که با توجه به پنهان کاری استودیو ماپا در قبال قسمت نهایی می‌تواند منطقی جلوه نماید.

قسمت نهایی فصل دوم Jujutsu Kaisen با عنوان Shibuya Incident: Closing the Gate (حادثه شیبویا: بستن دروازه) در تاریخ ۲۸ دسامبر (۷ دی) پخش خواهد شد.

منبع: CBR

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین