با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گیمفا
گیمفا
تقویم
جمعه 18 خرداد 1403
 علی جلیلی نویسنده : علی جلیلی
.
تولید انیمیشن اختصاصی از شخصیت پلانکتون
عکس : انیمیشن آقای پلانکتون دشمن قسم‌خورده‌ی باب اسفنجی و آقای خرچنگ

سرویس نتفلیکس در حال توسعه‌ی انیمیشن ی با محوریت شرور محبوب و تشنه‌ی قدرت انیمیشن سریالی باب اسفنجی ، یعنی پلانکتون است.

به گزارش سرویس اخبار انیمیشن سایت شات ایکس و به نقل از گیمفا بدون‌شک یکی از هیجان‌انگیزترین سورپرایزهای نشست خبری اخیر بخش انیمیشن نتفلیکس، رونمایی از انیمیشن اختصاصی آقای پلانکتون دشمن قسم‌خورده‌ی باب اسفنجی و آقای خرچنگ بود. بر اساس گزارش‌ها این اثر به مدت ۴ سال در دست توسعه قرار داشته است.

پلانکتون به همراه همسرش کارن که یک کامپیوتر ضد آب است؛ رستوران چام باکت را اداره می‌کند. او به طور پیوسته در حال تلاش برای دزدین فرمول همبرگر آقای خرچنگ است تا به کمک آن بتواند به رویاهای شوم خود جامه‌ی عمل بپوشاند. وقایع این انیمیشن در زمانی روی می‌دهد که جدیدترین نقشه‌ی پلانکتون برای تصرف جهان با شکست سنگینی مواجه شده است و او زندگی خود را از دست رفته می‌بیند.

انیمیشن پلانکتون به کارگردانی دیوید نیدهم و بر اساس فیلمنامه‌ای از دیوید اسووسکی معروف به مستر لارنس، کازیمیراس پراپولنیس معروف به کاز و کریس ویسکاردی توسعه یافته است. از صداپیشگان این اثر می‌توان به مستر لارنس، جیل تالی و تام کنی اشاره کرد.

مستر لارنس صداپیشه‌ی شخصیت‌های محبوب پلانکتون و آقای خرچنگ در انیمیشن باب اسفنجی شلوار مکعبی است. همچنین کاز کارتونیست و نویسنده‌ی مشهور آمریکایی از نویسندگان قدیمی انیمیشن باب اسفنجی بوده است. وی از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۴ و از ۲۰۱۵ تاکنون جزو تیم نویسندگان اصلی این مجموعه بوده است.

انیمیشن پلانکتون در سال ۲۰۲۵ در سرویس نتفلیکس در دسترس قرار می‌گیرد.

هنوز جزئیات بیش‌تری از این اثر منتشر نشده است.

منبع: ددلاین

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین