با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
اپلیکیشن MyHeritage با هوش مصنوعی تصاویر قدیمی به حرف می آیند  + فیلم حرف زدن تصاویر قدیمی
عکس : حرف زدن تصویر قدیمی با اپلیکیشن MyHeritage
.
اپلیکیشن MyHeritage پارسال با قابلیت جذاب خود برای به حرکت درآوردن تصاویر قدیمی سروصدای زیادی به پا کرد. این سرویس حالا با کمک شرکت D-ID یک قدم فراتر رفته و می‌تواند کاری کند که تصاویر عزیزان درگذشته‌ شما علاوه بر حرکت کردن، بتوانند حرف بزنند. قابلیت جدید این برنامه که «LiveStory» نام دارد، در واقع صوت را به تصاویر اضافه می‌کند و از هوش مصنوعی بهره می‌برد.
برنامه MyHeritage که از فناوری Deep Nostalgia استفاده می‌کند، امروز اعلام کرد که با همکاری شرکت D-ID قابلیتی تازه‌ای ارائه می‌کند که اجازه حرف زدن فرد حاضر در تصویر را می‌دهد. MyHeritage در واقع مجوز استفاده از این فناوری را از D-ID گرفته که فناوری‌هایش از طریق APIهای گوناگون در اختیار توسعه‌دهندگان قرار دارد و توسط شرکت‌های بزرگی مثل «برادران وارنر» استفاده می‌شود.

برای استفاده از این قابلیت می‌توانید یک اکانت رایگان MyHeritage بسازید تا به‌صورت محدود به امکانات این برنامه دسترسی داشته باشید. پیش‌تر در مقاله‌ای نحوه دانلود و استفاده از این برنامه جذاب را به شما آموزش داده بودیم.

اپلیکیشن MyHeritage

اپلیکیشن MyHeritage از 31 زبان پشتیبانی می‌کند


ویژگی حاضر از فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی Speaking Portrait شرکت D-ID استفاده می‌کند که بر اساس مشخصات تصویر یک ویدیوی صدادار می‌سازد و با توجه به متنی که توسط کاربر نوشته می‌شود، تصویر را وادار به حرف زدن می‌کند. این فناوری برای انطباق دادن لب‌ها با کلمات، شبکه عصبی خود را با روش‌های یادگیری ماشینی با پایگاه داده‌ای از ویدیوهای حرف زدن افراد آموزش داده است. در ویدیوی زیر می‌توانید عملکرد این قابلیت را ببینید:
«گیل پری»، مدیرعامل D-ID می‌گوید فناوری آن‌ها چنان پیشرفته است که برای استفاده از آن به چیزی جز تصویر و متن نیاز ندارید. البته که این فناوری هنوز نقایصی دارد و می‌تواند همخوانی کلمات و حرکات لب‌ها را بهتر کند، ولی حتی در وضعیت فعلی بسیار جذاب عمل می‌کند.

پس از ساخت LiveStory می‌توانید آن را ببینید، با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید یا در شبکه‌های اجتماعی نشر دهید. همچنین، این امکان برای کاربران فراهم شده تا صدای خودشان را روی تصاویر قرار دهند و حرکات لب‌ها را با آن هماهنگ سازند.

دانلود اپلیکیشن MyHeritage از گوگل پلی


دانلود اپلیکیشن MyHeritage از اپ استور


دانلود اپلیکیشن MyHeritage از کافه بازارارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین