با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
نقشه وردانسک احتمالا به Call of Duty: Warzone بازمی‌گردد
عکس : کال اف دیوتی

نقشه Verdansk احتمالا تا پایان سال ۲۰۲۴ دوباره دردسترس بازیکن‌های Call of Duty : Warzone قرار می‌گیرد.

طبق جدیدترین گزارش رسانه اینسایدر-گیمینگ ، تیم پشتیبانی از بازی کالاف دیوتی وارزون برنامه دارد نقشه اصلی این بازی یعنی Verdansk را دوباره دردسترس بازیکن‌ها قرار دهد. درحالی‌که هنوز جزئیاتی از تاریخ دقیق انتشار این نقشه در دست نیست، اما به‌نظر می‌رسد برنامه توسعه‌دهنده‌ها برای بازگشت نقشه وردانسک طبق روند معمول انتشار نقشه‌ها انجام شود و در فصل اول بازی Call of Duty : Black Ops Gulf War بتوانیم به تجربه دوباره این نقشه بپردازیم.

اگر اکتیویژن قصد داشته باشد به روند سالانه عرضه کال آو دیوتی در بازه اواخر اکتبر تا اوایل نوامبر هر سال ادامه دهد، احتمالا وردانسک در دسامبر ۲۰۲۴ دوباره دردسترس خواهد بود. باتوجه‌به اینکه محتوای این نقشه در طول فصل‌های مختلف وارزون دستخوش تغییراتی شد، هنوز نمی‌دانیم بازگشت این نقشه براساس محتوای کدام فصل خواهد بود. بااین‌حال یکی از منابع داخلی گفته است که این نقشه با محتوای محبوب‌ترین فصل از نظر هواداران برمی‌گردد.

رسانه ویندوز سنترال در نوامبر سال جاری گزارش داد که بازی کال آو دیوتی

بعدی با نام Call of Duty: Black Ops Gulf War و محوریت جنگ خلیج فارس ساخته می‌شود و در ادامه اینسایدر-گیمینگ این ادعا را تأیید کرد. همچنین در این گزارش ادعا شد که اکتیویژن در نظر دارد رویکرد جدیدی برای توسعه و عرضه نسخه آتی کال آو دیوتی در پیش بگیرد و احتمالا با پاداش‌های پیش‌خرید متفاوتی مواجه خواهیم شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین