با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
هزاران نفر برای روش جدید اسکن سرطان صف بسته‌اند؛ 2500 دلار دراِزای MRI کامل بدن
عکس : ام ار ای کامل بدن
.

هزاران نفر 2500 دلار برای اسکن MRI تمام بدن شرکت Prenuvo پرداخت می‌کنند که می‌تواند بیش از 500 بیماری مختلف ازجمله سرطان را تشخیص دهد. اسکن‌های Prenuvo حدود یک ساعت طول می‌کشند و توسط یکی از رادیولوژیست‌های آن بررسی می‌شوند.براساس گزارش جدید CNBC، بیماران نگران و کنجکاو بسیار زیادی به 9 کلینیک Prenuvo در ایالات‌متحده و کانادا هجوم آورده‌اند. این شرکت که 5 سال قبل در سیلیکون ولی تأسیس شد، قصد دارد تا سال 2024، 11 کلینیک دیگر ازجمله در لندن و سیدنی افتتاح کند.

اسکن جدید سرطان Prenuvo

«اندرو لیسی»، مدیرعامل Prenuvo، توضیح می‌دهد که می‌خواهد به مشتریان این شرکت کمک کند تا متوجه شوند درون بدنشان چه اتفاقی درحال رخ‌دادن است و فناوری اسکن MRI شرکت او می‌تواند با شناسایی بیش از 500 بیماری و وضعیت پزشکی مانند سرطان، مولتیپل اسکلروز و آنوریسم مغزی به بیماران کمک کند. البته درحال‌حاضر این اسکن‌ها توسط شرکت‌های بیمه‌گذار پشتیبانی نمی‌شود و بیماران مجبور هستند هزینه زیادی را پرداخت کنند.

دکتر «جولیان سانتاروسا» ازجمله افرادی است که این MRI را دریافت کرده. سرطان او با فناوری Prenuvo به‌اندازه‌ای زود تشخیص داده شده است که نیازی به درمان‌هایی مانند شیمی-درمانی یا پرتو-درمانی ندارد. مهم‌تر اینکه سرطان او در هنگام تشخیص به‌اندازه کافی رشد نکرده بود که زندگی‌اش را تهدید کند.

دستگاه‌های MRI سفارشی Prenuvo که سال 2018 مجوز سازمان غذا و داروی ایالات‌متحده را دریافت کردند، می‌توانند کل بدن انسان را در حدود یک ساعت اسکن کنند. پس از تکمیل اسکن، تصاویر توسط یکی از 30 رادیولوژیست مجاز شرکت بررسی می‌شود و افراد معمولاً نتایج آن را ظرف پنج تا 10 روز کاری دریافت می‌کنند.

«سیندی کرافورد»، بازیگر، «اریک اشمیت»، رئیس سابق گوگل، «ان وویچیکی»، از بنیان‌گذاران 23andMe و «تونی فادل»، بنیان‌گذار Nest Labs، سرمایه‌گذاران این شرکت هستند که اواخر سال گذشته 70 میلیون دلار سرمایه‌گذاری جدید دریافت کرده است. همچنین «کیم کارداشیان» در اینستاگرام از Prenuvo به‌عنوان «ماشین نجات جان» انسان‌ها یاد کرده و پست او بیش از 3.4 میلیون لایک داشته است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین