با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش دیگنیتی پرایم و پرستیژ از سوی بهمن موتور اعلام شد + جدول آذرماه 1402
عکس : دیگنیتی پرستیژ
.

شرکت بهمن موتور شرایط فروش دیگنیتی را برای متقاضیان سامانه یکپارچه اعلام کرد. در این شرایط فروش، دو خودروی دیگنیتی پرایم و دیگنیتی پرستیژ در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند. هر دوی این خودروها با قیمت قطعی و به روش نقدی در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت. همچنین موعد تحویل هر دو خودرو هفته اول اسفندماه 1402 خواهد بود.قیمت دیگنیتی پرایم در این شرایط فروش حدود یک میلیارد و 250 میلیون تومان اعلام شده است. دیگنیتی پرستیژ نیز یک میلیارد و 442 میلیون تومان قیمت دارد. هر دو خودرو تنها در رنگ‌های سفید و مشکی قابل سفارش خواهند بود. پیش‌بینی می‌کنیم که ابتدا موجودی رنگ سفید این خودرو تمام شود. درنتیجه سایر مشتریان ناچار به خرید خودرو با رنگ مشکی خواهند بود. همچنین تریم داخلی این خودروها به رنگ مشکی یا قرمز است. این طرح نیز براساس موجودی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

شرایط فروش دیگنیتی پرایم و پرستیژ در آذرماه 1402:

خودروقیمترنگتریم داخلیموعد تحویل
دیگنیتی پرایم1/249/600/000سفید یا مشکی براساس موجودیمشکی یا قرمز براساس موجودیهفته اول اسفندماه 1402
دیگنیتی پرستیژ1/442/000/000

در طول چند سال اخیر، دیگنیتی پرایم خودرویی محبوب برای مشتریان ایرانی بوده است. این خودرو همانند دیگر کراس‌اوورهای هم‌رده، از موتور 1.5 لیتری توربوشارژر بهره می‌برد. گیربکس اتوماتیک CVT نیز وظیفه انتقال قدرت را در دیگنیتی پرایم بر عهده دارد. فرم کوپه بدنه این خودرو یکی از عوامل جذابیت دیگنیتی پرایم نزد مشتریان ایرانی است. شباهت ظاهری این خودرو به کراس‌اوورهایی همچون بی‌ام‌و X4، جذابیت ظاهری بسیاری را برای این خودرو ایجاد کرده است.

بااین‌حال، انتظار داریم که دیگنیتی پرستیژ محبوب‌تر باشد. این خودرو به موتور دولیتری توربوشارژر مجهز است که حداکثر 231 اسب‌بخار قدرت و 355 نیوتن‌متر گشتاور آزاد می‌کند. گیربکس این کراس‌اوور نیز از نوع شش‌سرعته اتوماتیک است که جذابیت بیشتری را نسبت به گیربکس CVT مدل پرایم ایجاد می‌کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین