با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
تصاویر خودرو شیائومی SU7 رسما منتشر شد
عکس : خودرو شیائومی

امروز شیائومی و در چین طی رویدادی اطلاعات رسمی را درباره خودرو Xiaomi SU7 منتشر کرد. از جمله این اطلاعات می‌توان به تصاویر رسمی خودرو شیائومی SU7 اشاره کرد.

گالری تصاویر خودرو شیائومی SU7

بخش خودرو سازی شیائومی یعنی Xiaomi EV، امروز ۹ تصویر از خودرو Xiaomi SU7 را در شبکه اجتماعی چینی Weibo به اشتراک گذاشت. این تصاویر از رنگ خاص ترنجی‌طور این خودرو بوده و جزئیات بیرونی آن را نشان می‌دهد. متاسفانه تصاویری از داخل آن نداریم.

برخلاف معرفی گوشی‌های هوشمند که معمولاً تنها یک رویداد رونمایی دارند، بسیاری از شرکت‌های خودروسازی معمولاً چندین رونمایی از یک مدل جدید را قبل از عرضه رسمی آن برگزار می‌کنند.

این رویداد برای آشنایی کاربران با طراحی خودرو شیائومی بوده و هیچ اطلاعات دقیقی درباره خود خودرو ارائه نشد.

مدیر عامل این شرکت گفت که شیائومی اس یو ۷ در حال تولید آزمایشی است و تا چند ماه دیگر وارد بازار چین خواهد شد.

عبارت SU در اسم خودرو شیائومی SU7 مخفف چیست؟

به صورت رسمی عنوان شده که SU در اسم این خودرو مخفف Speed Ultra است، به این معنی که باید انتظار عملکرد خوبی از آن داشته باشیم.

شیائومی می‌گوید این خودرو برای رقیب خاصی طراحی نشده و افزود که این شرکت با الهام از تحقیقات گسترده کاربران، SU7 را برای برآورده کردن خواسته های مختلف مشتریان خود طراحی کرده است.

شیائومی اس یو ۷ یک سدان سایز متوسط تا بزرگ با طول، عرض و ارتفاع 4997 میلی متر، 1963 میلی متر، 1440/1455 میلی متر و فاصله بین دو محور 3000 میلی متر است.

این خودرو با دو ظرفیت باتری 73.6 کیلووات ساعت و 101 کیلووات ساعت، با برد CLTC تا 800 کیلومتر ارائه می شود.

شیائومی امیدهای زیادی به اولین مدل خود دارد و مدیر عامل شرکت اوایل این ماه در مصاحبه ای با CCTV گفت که با هدف برنده شدن وارد پروژه خودروسازی می شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین