با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
دیجیاتو
دیجیاتو
تقویم
- 19 فروردین 1403
مرتضی قانع نویسنده : مرتضی قانع
.
لیست قیمت محصولات مدیران خودرو فروردین‌ماه 1403
عکس : فونیکس FX پریمیوم

شرکت مدیران‌ خودرو جدول قیمت خودروهایش را برای ماه فروردین 1403 اعلام کرد. در لیست قیمت محصولات مدیران خودرو برای سال جدید، بهای خودروها افزایش محدودی را تجربه کرده‌اند.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو این افزایش ناشی از رشد بهای بیمه شخص ثالث و سایر پرداخت‌های قانونی مرتبط با خودروها در سال جدید است.

لیست قیمت محصولات مدیران خودرو، فروردین 1403:

برندخودروقیمت
ام‌‌وی‌امX22 پرو دستی۷۱۶,۵۰۰,۰۰۰
X33 کراس دستی۸۰۹,۱۰۰,۰۰۰
X33 کراس اتوماتیک۹۰۶,۲۰۰,۰۰۰
X55 پرو۱,۲۶۶,۷۰۰,۰۰۰
آریزو 5 اسپرت۱,۱۰۲,۵۰۰,۰۰۰
فونیکسآریزو 6 پرو اکسلنت۱,۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰
تیگو7 پرو پرمیوم۱,۵۱۴,۸۰۰,۰۰۰
تیگو 8 پرومکس IE۲,۶۰۹,۱۰۰,۰۰۰
فونیکس FX۱,۷۴۷,۵۰۰,۰۰۰
تیگو 8 پرو e پلاس۲,۷۹۱,۷۰۰,۰۰۰

در جدول قیمت محصولات مدیران خودرو، ام‌وی‌ام X22 پرو اتوماتیک حضور ندارد. به‌نظر می‌رسد این محصول از برنامه تولید مدیران‌خودرو حذف شده باشد تا به وضعیت فروش ام‌وی‌ام X33 کراس اتوماتیک ضربه‌ای وارد نکند. همچنین تیگو 7 پرو عادی و تیگو 8 پرو سال گذشته از سبد محصولات مدیران‌خودرو کنار گذاشته شده‌اند و در این جدول حضور ندارند. قیمت سدان جدید مدیران‌ خودرو یعنی آریزو 6 جی‌تی نیز پیش از سال جدید اعلام شد. این خودرو با بهای یک میلیارد و 420 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

مدیران خودرو همگام با اعلام قیمت جدید محصولاتش، شرایط فروش برخی خودروهایش را نیز طی روزهای اخیر اعلام کرده است. ام‌وی‌ام X22‌ پرو، ام‌وی‌ام X33‌ کراس، ام‌وی‌ام X55 پرو، تیگو 8 پرومکس و تیگو 8 پرو هیبرید ازجمله محصولات مدیران‌ خودرو هستند که طی روزهای اخیر شاهد انتشار شرایط فروش آن‌ها از سوی این شرکت بوده‌ایم.

افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو طی زمستان 1402، باعث شده است که بار دیگر اختلاف قیمت خودروهای مونتاژی در بازار و کارخانه افزایش یابد. برخی محصولات مدیران‌ خودرو به‌خصوص کراس‌اوورهای برند فونیکس، اکنون با 400 یا 500 میلیون تومان اختلاف در بازار آزاد به فروش می‌رسند. اختلاف قیمت خودروهای ام‌وی‌ام در بازار و کارخانه نیز حدود 200 الی 300 میلیون تومان است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین