با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
فراخوان تکمیل وجه لاماری ایما ویژه مشتریان سامانه یکپارچه اعلام شد
عکس : لاماری ایما
.

شرکت آرین پارس موتور برای متقاضیان لاماری ایما با اولویت نوبت اول پاییز 1402، فراخوان تکمیل وجه صادر کرد. این بخشنامه ویژه آن دسته از مشتریانی است که پیش ثبت نام این خودرو را در سامانه یکپارچه انجام داده بودند. اکنون این گروه از مشتریان بایستی نسبت به پرداخت وجه خودرو و تنظیم قرارداد فروش به وب‌سایت اینترنتی لاماری مراجعه کنند.مشتریانی که شامل فراخوان تکمیل وجه لاماری ایما شده‌اند، از ساعت 10 صبح روز شنبه هفدهم تیرماه 1402 قادر به پرداخت وجه و تنظیم قرارداد فروش خواهند بود. مراحل ثبت نام و پرداخت وجه این خودرو به صورت اینترنتی انجام می‌شود. مشتریان بایستی به به آدرس اینترنتی به نشانی https://sales.lamari.ir مراجعه نمایند.

شرایط فروش لاماری ایما به صورت پرداخت با قیمت قطعی و موعد تحویل 90 روز کاری است. همچنین سایر متقاضیان محترم می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش « استعلام نوبت دهی» نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت نام خود اقدام کنند. رنگ‌های قابل عرضه لاماری ایما در این طرح سفید، مشکی، سبز، خاکستری و قرمز خواهد بود.

تکمیل وجه <strong>لاماری ایما</strong>

لاماری ایما را می‌توان یکی از محبوب‌ترین کراس‌اوورهای حال حاضر بازار دانست. تولید این خودرو از سال 1401 آغاز شد و تا به امروز ادامه یافته است. این خودرو چهره جذابی دارد و مشخصات فنی آن نیز رضایت بخش است. همچنین طراحی ظاهری آن تناسب قابل قبولی با ذات یک کراس‌اوور اسپرت دارد. تمامی این موارد در کنار قیمت مقرون به صرفه، باعث شده‌اند تا لاماری ایما به خودرویی محبوب و پرفروش در ایران تبدیل شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین