با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
شرایط فروش کوییک S و ساینا S از سوی سایپا اعلام شد + جدول تیرماه 1402
عکس : شرایط فروش کوییک S و ساینا S از سوی سایپا اعلام شد
.

گروه خودروسازی سایپا برای متقاضیان خرید خودرو از سامانه یکپارچه با موعد تحویل تابستان و پاییز 1402، بخشنامه فروش منتشر کرد. شرایط فروش کوییک S و ساینا S ویژه آن دسته از مشتریانی است که در تاریخ بیستم تیرماه 1402، پیامک فراخوان برای پرداخت وجه دریافت کرده‌اند. در این بخشنامه، فروش کوییک اس با موعد تحویل تابستان 1402 و ساینا S با موعد تحویل پاییز 1402 به متقاضیان عرضه شده است.لازم به ذکر است که متقاضیان حائز شرایط فروش کوییک اس و ساینا S، در نوبت دوم سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده بودند. خودروهای انتخابی آن‌ها نیز کوییک S یا ساینا S بوده است. شرایط فروش اعلام‌شده از سوی سایپا، به‌صورت پرداخت قطعی با تحویل فوری است. موعد تحویل هر دو خودرو در این بخشنامه 90 روز کاری عنوان شده است.

تا پیش از این شرایط فروش سایپا برای متقاضیان سامانه یکپارچه به‌شکل پیش‌فروش با قیمت غیرقطعی بود. اما اکنون شرایط فروش فوری با قیمت قطعی توسط این شرکت به متقاضیان ارائه شده است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه ساینا S و کوییک S حدود 100 میلیون تومان است. بنابراین به‌نظر می‌رسد این نوع از شرایط فروش با استقبال مشتریان مواجه خواهد شد.

شرایط فروش کوییک S با چاشنی کوییک پلاس اتوماتیک!

علاوه بر خودروهای موجود در شرایط فروش کوییک اس و ساینا اس، کوییک پلاس اتوماتیک نیز به مشتریان پیشنهاد داده شده است. سایپا قیمت این خودرو را حدود 338 میلیون تومان با موجودی محدود اعلام کرده. به‌نظر می‌رسد این خودرو به‌دلیل انصراف مشتریان در جریان شرایط فروش‌های قبلی، به مشتریان جدید پیشنهاد شده باشد.

متقاضیان حائز شرایط فروش کوییک S و ساینا S از روز 22 تیرماه 1402 می‌توانند به وب‌سایت فروش اینترنتی سایپا مراجعه نمایند. این گروه از مشتریان پس از ثبت‌نام در سایت و دریافت نام کاربری و رمز عبور، قابلیت پرداخت وجه خودرو مدنظر خود را خواهند داشت.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین