با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ایلان ماسک ربات گفت‌وگوی خود را عرضه کرد
عکس : ایلان ماسک

به گزارش خبرگزاری ایمنا، ربات گفت‌وگوی هوش مصنوعی ایکس ، گروک، اکنون برای همه مشترکان پریمیوم پلاس ایالات متحده عرضه شده است. کاربران انگلیسی‌زبان در قدم بعدی این شرکت هستند.

ربات گفت‌وگوی گروک توسط شرکت ایکس ایلان ماسک طراحی شده است. ماسک هشدار داده است که نسخه بتای این ربات با مشکلات زیادی مواجه خواهد شد. وی همچنین یک چارچوب زمانی برای دسترسی گروک برای کاربران فراتر از ایالات متحده ارائه و خاطرنشان کرد که همه کاربران انگلیسی‌زبان (که مشترک پریمیوم پلاس هستند) حدود یک هفته یا کمی بیشتر به گروک دسترسی خواهند داشت.

ماسک گفت که کاربران ژاپنی که دومین پایگاه بزرگ کاربران ایکس هستند در قدم بعدی خواهند بود، سپس هدف ارائه گروک برای همه زبان‌ها تا اوایل سال ۲۰۲۴ دنبال خواهد شد.

البته، بازه‌های زمانی ماسک همیشه محقق نمی‌شود به‌طور مثال وی پیش از این هم در مورد عرضه خودروهای تمام‌خودران وعده‌هایی داده بود که محقق نشد.

اینکه آیا چت‌ربات در افزایش درآمد اشتراک برای ایکس موفقیت است یا خیر، هنوز مشخص نیست؛ این ربات در حال حاضر برای مشترکان پولی عرضه شده است و مشخص نیست که برای افراد معمولی که می‌توانند از چت‌ربات‌های رقیب مانند ChatGPT یا بارد به صورت رایگان استفاده کنند، جذاب باشد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین