با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
قابلیت مکالمه صوتی با ChatGPT به رایگان در اختیار همه کاربران قرار گرفت
عکس : مکالمه صوتی با ChatGPT
.

شرکت OpenAI قابلیت مکالمه صوتی ChatGPT را به صورت رایگان در اختیار همه کاربران قرار داده است.

این شرکت با انتشار پستی در ایکس (توییتر سابق) اعلام کرد که کاربران اکنون می‌توانند با ضربه زدن روی علامت هدفون از صدای خود برای صحبت با ChatGPT در اپلیکیشن اندروید یا iOS و همچنین دریافت پاسخ‌های صوتی استفاده کنند.

خبر خوب دیگه این‌که از این پس برای استفاده از ChatGPT و ساخت اکانت OpenAI، دیگر نیازی به تأیید شماره تلفن ندارید. به این ترتیب می‌توانید بدون هزینه اضافه برای خرید شماره مجازی خارجی از ChatGPT درون ایران استفاده کنید.OpenAI قابلیت مکالمه صوتی با ChatGPT را برای اولین بار در شهریورماه امسال عرضه کرد، اما این قابلیت فقط برای کاربران پولی قابل دسترس بود. این خبر در حالی منتشر می‌شود که OpenAI درگیر اخراج ناگهانی سم آلتمن مدیرعامل خود و مذاکرات برای بازگشت او است.

هفته پیش، هیئت مدیره OpenAI، سم آلتمن، از بنیانگذاران و مدیرعامل OpenAI را برکنار گردند. آن‌ها دلیل این کار خود را «عدم ارتباط صادقانه آلتمن با هیئت مدیره» ذکر کردند. بعد از این ماجرا، ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت از آلتمن و اعضای تیمش دعوت کرد رهبری بخش هوش مصنوعی پیشرفته این شرکت را بر عهده بگیرند، اما آلتمن ممکن است دوباره به OpenAI بازگردد.

گرگ براکمن رئیس سابق هیئت مدیره OpenAI، که پس از برکناری آلتمن از سمت خود استعفا داد، خبر قابلیت دسترسی رایگان کاربران به مکالمه صوتی ChatGPT را در ایکس بازنشر داده و گفته است: «حتما امتحان کنید. این قابلیت، تجربه ChatGPT شما را کاملا تغییر خواهد داد.»

به‌گزارش ورج، بروکمن نیز ظاهرا آماده بازگشت به OpenAI است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین