با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بائو۳؛ شاسی‌بلند چینی با شتاب و قدرت موتور بالا
عکس : بائو۳

شاسی‌بلند تمام الکتریکی « بائو۳ » جدیدترین محصول شرکت فانگ چنگ بائو (زیرمجموعه BYD ) محسوب می‌شود. با افشای مشخصات عمده آن از طریق مدارک تأییدیه، شرکت تصاویر رسمی این مدل را نیز به اشتراک گذاشته است.

به نقل از سایت آرنا ای‌وی، بائو۳ در سه رنگ خارجی مشکی، سفید و سبز عرضه می‌شود و نمی‌توانیم تاثیراتی از سوزوکی ویتارا و تویوتا لندکروزر را در طراحی آن نادیده بگیریم که این چیز بدی نیست.

به گزارش سرویس اخبار خودرو سایت شات ایکس و به نقل از همشهری آنلاین این خودروی پنج نفره با دو موتور الکتریکی قدرتمند، توان ترکیبی حداکثر ۳۱۰ کیلووات (حدود ۴۱۶ اسب بخار) را ارائه می‌دهد. این قابلیت به آن امکان می‌دهد که به سرعت نهایی ۲۰۱ کیلومتر در ساعت برسد و بائو۳ را به یکی از سریع‌ترین شاسی‌بلندهای الکتریکی در بازار چین تبدیل کند. بائو۳ با وجود وزن ۲۱۵۰ کیلوگرمی خود، می‌تواند در ۴.۹ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد.

بائو۳-محصول شرکت فانگ چنگ بائو
عکس : بائو۳-محصول شرکت فانگ چنگ بائو

این خودرو دارای طول ۴,۶۰۵ میلی‌متر، عرض ۱,۹۰۰ میلی‌متر و ارتفاع ۱,۷۲۰ میلی‌متر و فاصله محوری آن ۲,۷۴۵ میلی‌متر است. این بدان معناست که این خودرو ۱۵۰ میلی‌متر کوتاه‌تر از تسلا مدل Y و ۲۰۵ میلی‌متر بلندتر از Smart #۳ است.بائو۳
عکس : بائو۳

بائو۳ توسط باتری‌های لیتیوم آهن فسفات که توسط بخش باتری BYD ، به نام FinDreams Battery، تأمین می‌شوند، نیرو می‌گیرد اما ظرفیت دقیق باتری هنوز اعلام نشده است.

انتظار می‌رود که Fang Cheng Bao به زودی تاریخ رسمی رونمایی از بائو۳ را اعلام کند. تصاویر رسمی و دریافت تأییدیه MIIT نشان می‌دهد که رونمایی از این خودرو نزدیک است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین