با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
بلندترین آسمان‌خراش مسکونی جهان در سال 2028 در دبی به بهره‌برداری می‌رسد
عکس : بلندترین آسمان‌خراش مسکونی جهان
.

بلندترین آسمان‌خراش مسکونی جهان، دارای 122 طبقه در منطقه مارینا دبی در حال ساخت است و احتمالاً سال 2028 به بهره‌برداری می‌رسد.به گزارش سرویس اخبار فناوری عمران سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو دبی در حال حاضر میزبان بلندترین ساختمان جهان یعنی «برج خلیفه» است. اما انتظار می‌رود ساخت بلندترین آسمان خراش مسکونی جهان نیز در دبی تا 2028 به پایان برسد.

آسمان‌خراس مسکونی Six Senses Residences دبی با ارتفاع 517 متر، بسیار بلندتر از بلندترین آسمان‌خراش مسکونی کنونی جهان یعنی «برج سنترال پارک» شهر نیویورک است که حداکثر ارتفاع آن 474 متر است. این آسمان‌خراش فرابلند توسط شرکت‌های Woods Bagot و WSP Middle East طراحی شده است. باتوجه به تصاویری که از طراحی آن منتشر شده است، انتظار می‌رود طراحی زیبای داشته باشد.

آسمان‌خراش فرابلند مسکونی جهان در دبی ساخته می‌شود

همانطور که از نام این آسمان‌خراش مسکونی پیدا است با همکاری Six Senses ساخته می‌شود که تجربه‌ای کافی در زمینه ساخت هتل و استراحتگاه‌ها دارد.

فضای داخلی واحدهای این برج مسکونی ترکیبی از خانه‌های معمولی استاندارد و مدرنیته است. بزرگترین واحدها، چهار خواب و پنج خواب هستند.

دکوراسیون داخلی این آسمان خراش توسط Mitchell & Eades انجام می‌شود که شامل لوازم و تجهیزات پیشرفته و مناسب برای یک شاهزاده عرب است. هنوز صحبتی در مورد قیمت واحدهای این آسمان‌خراش مطرح نشده است. اما انتظار هر واحد آن می‌رود میلیون‌ها دلار ارزش داشته باشد که منعکس کننده منحصربه‌فرد بودن بنا و امکانات رفاهی آن است.

در توضیحات سازنده آسمان خراش به امکانات پیشرفته رفاهی اعم از تجهیزات پیشرفته تناسب تا فضاهای سبز و امکانات دیگری از جمله سالن‌های کاردیو، ورزش‌های قدرتی و عملکردی، استودیوهای مجازی دوچرخه سواری و بوکس، استخرهای بزرگ، حمام‌های یخ، اتاق نمک، سونا فنلاندی و مادون قرمز، اتاق ریلکسیشن با صدا، سوئیت‌‌های ماساژ، سینماهای سرپوشیده و روباز و ... اشاره کرد. همچنین این آسمان خراش دارای کلینیک طول عمر است که ارائه‌دهنده طیف گسترده‌ای از خدمات برای افزایش طول عمر خواهد بود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین