با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
تقویم
سه شنبه 22 خرداد 1403
عرفان بدری نویسنده : عرفان بدری
.
توکن همستر کامبت یک قدم با خرید و فروش در صرافی‌ها فاصله دارد!
عکس : همستر کامبت
.

بازی همستر کامبت (Hamster Kombat) که به سبک تپ تو ارن (Tap-to-Earn) است، درحال‌حاضر در بین کاربران ارز دیجیتال محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این بازی که در پیامرسان تلگرام راه‌اندازی شده است، به کاربران این امکان را می‌دهد تا با ضربه زدن به یک همستر، سکه جمع‌آوری کرده و در آینده سبک درآمد کنند.به گزارش سرویس اخبار ارز دیجیتال سایت شات ایکس و به نقل از ارز دیجیتال یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این بازی، توکن همستر کامبت (HMSTR) است که انتظار می‌رود به‌زودی در صرافی‌های ارز دیجیتال لیست شود تا خرید و فروش آن میان معامله‌گران آغاز شود، پس از آن کاربران می‌توانند توکن‌هایی که از بازی به دست می‌آورند را نقد کرده و کسب درآمد کنند. طبق نقشه راه پروژه، لیست شدن توکن برای ماه جولای ۲۰۲۴ (تیر یا مرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است و به‌نظر می‌رسد این اتفاق در زمان وعده داده شده، به وقوع می‌پیوندد.
آغاز معاملات در بازار پیش از عرضه کوکوین

طبق اخبار منتشر شده، معاملات توکن همستر کامبت با نماد HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین (KuCoin) فردا آغاز خواهد شد. این به معنی آن است که کاربران می‌توانند قبل از لیست شدن رسمی توکن در صرافی، اقدام به خرید و فروش آن با امکانات محدود کنند.

بازار پیش از عرضه، فرصتی برای کاربران است تا قبل از عرضه رسمی توکن ، آن را با قیمتی احتمالی خریداری کنند. این موضوع همچنین به تیم پروژه کمک می‌کند تا نقدینگی اولیه را جمع‌آوری کرده و برای لیست شدن در صرافی‌ های بزرگتر آماده شود.

معاملات توکن همستر کامبت در تاریخ ۲۳ خرداد، ساعت ۱۳:۳۰ به وقت تهران در بازار پیش از عرضه کوکوین آغاز خواهد شد. سرمایه‌گذاران پس از شروع پیش از موعد معاملات می‌توانند سفارش خود را ثبت کنند تا در نهایت کشف قیمت اولیه این توکن صورت بگیرد.

درحال‌حاضر زمان تسویه حساب مشخص نشده است. همچنین اعلام نشده است که معاملات چه زمانی پایان خواهند یافت. همچنین توجه داشته باشید که در صورتی که مشتری صرافی کوکوین هستید و می‌خواهید در این بازار پیش از عرضه توکن همستر کامبت شرکت کنید، ۲.۵ درصد بر مقدار کل معامله شما اعمال خواهد شد.نماد توکن همستر کامبت

HMSTR نماد توکن همستر کامبت
عکس : HMSTR نماد توکن همستر کامبت

طبق اطلاعات موجود، توکن همستر کامبت با نماد HMSTR در صرافی‌ ها لیست خواهد شد. این نماد به راحتی قابل شناسایی و به خاطر سپردن است و می‌تواند به محبوبیت بیشتر توکن در بین معامله‌گران کمک کند.چه زمانی شاهد لیست شدن نهایی خواهیم بود؟

با توجه به آغاز معاملات در بازار پیش از عرضه کوکوین، می‌توان انتظار داشت که لیست شدن نهایی توکن HMSTR در صرافی‌ ها به‌زودی انجام شود. طبق نقشه راه پروژه، این اتفاق باید در ماه جولای ۲۰۲۴ رخ می‌داد و با توجه به شواهد موجود، به نظر می‌رسد این زمان درست باشد.بررسی بازار پیش از عرضه

پری‌مارکت‌ها یا بازارهای پیش از عرضه، به بازاری غیررسمی گفته می‌شود که در آن معاملات یک توکن یا ارز دیجیتال قبل از لیست شدن رسمی در صرافی‌ های بزرگ انجام می‌شود. این بازارها معمولاً نقدینگی پایینی دارند و معاملات در آن‌ها با ریسک بیشتری همراه است.

با این‌حال، پری‌مارکت‌ها می‌توانند مزایایی هم داشته باشند. به‌عنوان مثال، به سرمایه‌گذاران اولیه این فرصت را می‌دهند که قبل از لیست شدن رسمی توکن در صرافی‌ ها، آن را با قیمتی احتمالی خریداری کنند.

همچنین، پری‌مارکت‌ها می‌توانند به تیم پروژه کمک کنند تا مقداری نقدینگی جذب کنند و آمادگی بیشتری برای لیست شدن صرافی‌ های بزرگتر داشته باشند.تجربه پری‌مارکت‌ها چه چیزی را نشان می‌دهد؟

تجربه نشان داده است که پری‌مارکت‌ها می‌توانند برای سرمایه‌گذاران سودآور باشند. با این‌حال، این بازارها با ریسک بالایی نیز همراه هستند.

بنابراین، قبل از سرمایه‌گذاری در پری‌مارکت‌ها، باید به دقت تحقیق کنید و از تمام خطرات احتمالی آگاه باشید.جمع‌بندی

توکن همستر کامبت (HMSTR) فردا در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین معامله می‌شود و انتظار می‌رود که به‌زودی در صرافی‌ های بزرگتر نیز لیست شود.

این اتفاق می‌تواند خبر خوبی برای سرمایه‌گذاران این پروژه باشد و به افزایش قیمت توکن کمک کند. با این‌حال، به یاد داشته باشید که سرمایه‌گذاری در بازارهای پیش از عرضه با ریسک بالایی همراه است و قبل از سرمایه‌گذاری باید به دقت تحقیق کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین