با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
کمک 100 دلاری بایننس به هر کاربر زلزله زده خود در ترکیه
عکس : کمک 100 دلاری بایننس به هر کاربر زلزله زده خود در ترکیه
.
بزرگ‌ترین صرافی رمزارزی جهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به هر کدام از مشتریان خود در مناطقی که بیشترین آسیب را از این زلزله بزرگ دریافت کرده‌اند، 100 دلار کمک مالی خواهد کرد. این کمک در قالب توکن BNB به آن دسته از کاربران صرافی بایننس اهدا خواهد شد که تا پیش از 17 بهمن مدارک اثبات آدرس (POA) خود را از 10 شهر آدانا، آدیامان، دیاربکر، غازی عینتاب، ختای، قهرمان مرعش، کیلیس، ملطیه، شانلی اورفه و عثمانیه در این پلتفرم ثبت کرده باشند.

کمک‌های مالی بایننس به 5 میلیون دلار خواهد رسید
اگرچه روش POA در 100 درصد مواقع دقیق نیست، اما بایننس باور دارد که این روش بهترین راهکار برای تشخیص افرادی است که تحت‌تأثیر این زلزله قرار گرفته‌اند. این صرافی پیش‌بینی می‌کند که در مجموع حدود 5 میلیون دلار به این کاربران کمک مالی اهدا شود. بایننس همچنین یک آدرس عمومی را برای دریافت کمک‌های اهدایی از سوی کاربران معرفی کرده است تا مبالغ دریافتی را به صندوق کمک‌های اضطراری زلزله واریز کند.

معمولاً ارسال کمک‌های مالی در هنگام وقوع فجایع طبیعی از طریق خدمات بانکی سنتی کار سخت و زمان‌بری است. این مسئله به‌ویژه با توجه به نیاز مبرم و فوری مردم آسیب‌دیده به دارو و غذا اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند. به‌همین خاطر، رمزارزها به ابزاری مناسبی برای ارسال کمک‌های مالی به قربانیان این فجایع تبدیل شده‌اند، چرا که امکان نقل‌وانتقال سریع، مقرون‌به‌صرفه، شفاف و بدون محدودیت پول را فراهم می‌کنند.

رمزارزها حتی در زمان حمله روسیه به اوکراین هم به کمک شهروندان اوکراینی آمدند و کمک مالی را به دست آن‌ها رساندند.
ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین