با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
روش حذف دستگاه‌هایی که به وب سایت freepik دسترسی دارند
عکس : سایت freepik
.

اگر ازجمله افرادی باشید که فعالیت‌هایی در حوزه گرافیک دارید،‌ مطمئنا با سایت‌هایی مثل سایت freepik یا shutterstock آشنا هستید. این سایت‌ها را می‌توان مراجع خوبی برای دسترسی به تصاویر با کیفیت دانست که در دسته‌بندی‌های مختلف، در دسترس شما خواهد بود. البته شایان ذکر است که برای استفاده از این تصاویر، شما باید اشتراک پریمیوم فری‌پیک را خریداری کرده باشید تا بتوانید به امکانات پریمیوم این سرویس دسترسی داشته باشید.محدودیت تعداد دستگاه‌های متصل به یک اکانت freepik

ازسوی دیگر، محدودیت دیگری درزمینه استفاده از اکانت فری‌پیک وجود دارد و آن هم تعداد دیوایس‌هایی است که می‌توانند به یک اکانت دسترسی داشته باشند. درحالت کلی، شما تنها از طریق سه دستگاه مختلف می‌توانید به اکانت freepik خود دسترسی باشید. اگر قصد دارید این دیوایس‌ها را مدیریت کرده و برخی گزینه‌ها را حذف و موارد جدید را جایگزین کنید، کافی است وارد صفحه Device Manager در وب سایت freepik شوید. اگر وارد اکانت خود نشده باشید، باید ابتدا این کار را انجام داده و سپس وارد لینک بالا شوید. حالا صفحه‌ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد که در آن لیست دیوایس‌هایی که به اکانت فری پیک دسترسی دارند، آورده شده است.

نحوه حذف اکانت‌های متصل به حساب فری پیک

درهمان صفحه پیشین، در قسمت OS می‌توانید سیستم عامل دیوایسی که به اکانت متصل است را مشاهده کنید. قسمت Browser نوع مرورگری که به اکانت اتصال پیدا کرده، نوشته شده؛ در قسمت Location آی.پی فرد متصل به اکانت درج شده و در نهایت در بخش Last session نیز آخرین زمان اتصال وی به اکانت پریمیوم فری‌پیک دیده می‌شود. اما در انتهای سمت راست، آیکون سطل آشغال را روبروی دو دیوایس دیگری که به اکانت متصل هستند، می‌بینیم که با کلیک کردن روی آن، می‌توانیم دسترسی آنها را حذف کرده و دستگاه جدیدی را جایگزین کنیم. بد نیست بدانید که دیوایس فعلی امکان حذف شدن از این طریق را دارا نخواهد بود. لذا باید از طریق یکی از دو دستگاه دیگر مشخص شده در این لیست وارد اکانت شده، به صفحه دیوایس منیجر مراجعه و آن را با کلیک روی آیکون سطل آشغال حذف کنید.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین