با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
سامسونگ ردیاب اسمارت تگ 2 را با قابلیت‌ها و شارژدهی بهتر معرفی کرد
عکس : ردیاب اسمارت تگ 2

UWB سامسونگ از ردیاب جدید اسمارت تگ 2 با طراحی بادوام‌تر، شارژدهی بیشتر و قابلیت‌های بهتر برای رقابت با ایرتگ اپل رونمایی کرد. این دستگاه دارای یک حلقه فلزی است که از آن می‌توان برای کارهای متنوعی استفاده کرد.

اسمارت تگ 2 درست مثل ایرتگ برای اتصال به چیزهای مهمی مثل کوله‌پشتی یا کیف پول و یا قرار دادن در خودرو یا هر چیزی کاربرد دارد که بخواهید بعداً آن را دقیق پیدا کنید.

یکی از قابلیت‌های جدید این ترکر، حالت Lost Mode است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند اطلاعات تماس خود را وارد کنند و هر زمان که ردیاب گم شد، شخصی که آن را پیدا می‌کند بتواند با استفاده از NFC گوشی‌اش ردیاب را اسکن کرده و به‌طور خودکار اطلاعات تماس مالک را مشاهده کند.

همچنین قابلیت جدید Compass View امکان پیدا کردن وسایل شما را آسان‌تر می‌کند، زیرا به جهت دقیق اسمارت تگ 2 اشاره می‌کند. این قابلیت فقط با دستگاه‌های دارای UWB، مانند سری گلکسی S اولترا کار می‌کند.

یک حالت جدید Power Saving نیز وجود دارد که می‌تواند دوام باتری گجت را تا 700 روز افزایش دهد که دو برابر نسل قبلی است. در حالت عادی، اسمارت تگ 2 می‌تواند تا 500 روز دوام بیاورد که 50 درصد بیشتر از نسل قبلی است. البته سامسونگ نگفته حالت صرفه‌جویی چه قابلیت‌های دیگری دارد، اما گفته که بیشتر برای کسانی که از گجت برای ردیابی وسایل استفاده می‌کنند مفید است.

از طرفی، اپلیکیشن SmartThings Find برای استفاده با اسمارت تگ 2 به‌روز شده و اکنون دارای نمای نقشه تمام‌صفحه و رابط کاربری جدید است. اسمارت تگ 2 همچنین می‌تواند به‌طور خودکار با گوشی گلکسی جدید شما هنگام استفاده از یک اکانت سامسونگ همگام‌سازی شود.

این اپلیکیشن همچنین به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از بلوتوث UWB ،LE و واقعیت افزوده، دستگاه‌های اسمارت تگ2 خود را با استفاده از دوربین گوشی پیدا کنید.

سامسونگ همچنین روی محافظت از حریم خصوصی کاربران کار کرده است. برای مثال، اگر یک دستگاه اسمارت نگ ناشناس شما را دنبال کند، اپلیکیشن SmartThings Find هشدارهای «تگ ناشناخته» را برای شما ارسال شده و متوجه خواهید شد که فردی یک ردیاب روی شما نصب کرده است. این قابلیت راهی برای جلوگیری از سواستفاده از اسمارت تگ است.

اسمارت تگ2 از 20 مهرماه در بازارهای جهانی به قیمت 30 دلار عرضه می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین