با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گجت‌های مناسب برای بهبود کیفیت خواب را بشناسید
عکس : گجت‌های مناسب برای بهبود کیفیت خواب
.

به گزارش سرویس ترجمه، با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، گجت‌ هایی اختراع شده است که بسیار کاربردی است و به بهبود کیفیت خواب افراد کمک قابل‌توجهی می‌کند. دلایل متعددی باعث می‌‎شود افراد درگیر اختلالات خواب شوند، اما پیشرفت فناوری باعث می‌شود افراد خواب بهتری را تجربه کنند، در ادامه به بررسی تعدادی از گجت‌ های مناسب برای بهبود کیفیت خواب می‌پردازیم:دستبند ردیاب سلامت

دستبند ردیاب سلامت Motive که از یک حلقه تیتانیوم ضد آب تشکیل شده است، ضربان قلب، قدم‌ها، کالری مصرف شده و مسافت طی شده را بررسی می‎‌کند، این گجت دارای یک اپلیکیشن همراه است که اطلاعات به دست آمده به آن ارسال می‌‎شود، همچنین محصول یادشده دارای حسگرهای نوری ضربان قلب و یک باتری منحنی کوچک است، کاربران می‌توانند با این دستبند ردیاب سلامت به بهبود کیفیت خواب خود کمک کنند.

تشک هوشمند

تشک هوشمند در واقع یک حسگر Emfit QS است که زیر تشک قرار می‌گیرد و ضربان قلب و ریتم تنفس را اندازه‌گیری می‌کند، همچنین قادر است میزان آرامش یا بی‌قراری و عمق خواب را مشخص کند و به اطلاع کاربر برساند. محصول یادشده کیفیت خواب و بازیابی بدن در زمان خواب را بررسی می‌کند.

لباس خواب هوشمند

لباس خواب هوشمند از مواد تسکین‌دهنده‌ای تشکیل شده است که حرارت ساطع‌شده از امواج مادون قرمز بدن را جذب می‌کند و دمای بدن را به‌منظور داشتن یک خواب باکیفیت‌تر و بهتر کاهش می‌دهد. این لباس هوشمند شامل یک شلوار و تی‌شرت می‌شود.

دستگاه تنفسی هوشمند

دستگاه تنفسی هوشمند 2Breath یک حسگر تنفسی است که روی سینه قرار می‌گیرد و اطلاعات به دست آمده از الگوهای تنفسی را به اپلیکیشن همراه ارسال می‌کند، سپس موسیقی ملایمی توسط حسگر پخش می‌‎شود که باعث کاهش اضطراب و تسریع روند خواب می‎‌شود، این گجت ۱۰ دقیقه پس از خوابیدن کاربر به صورت خودکار خاموش می‎‌شود.

بالش هوشمند

بالش هوشمند Advansa 1 X21 به حسگرهایی برای بازرسی بر حرکات بدن، الگوهای خواب و سروصدای محیط مجهز شده است، این بالش هوشمند به بهبود کیفیت خواب کاربران کمک می‌کند و با یک اپلیکیشن همراه است که دستورالعمل‌های خاصی را ارائه می‌کند، علاوه بر این، بالش هوشمند یادشده هشدارهایی مبتنی بر چرخه خواب را ارائه می‌کند.

پابند هوشمند

پابند هوشمند Quell Relief دور پا بسته می‌‎شود و با ایجاد محرک الکتریکی به گیرنده‌های عصبی مغز کمک می‌کند مواد مسکن طبیعی را در سراسر بدن منتشر کند؛ با استفاده از این گجت می‌توان دردهای مزمن در زمان خواب که در روند خواب اختلال ایجاد می‌کند را کاهش داد.

تصفیه‌کننده هوای هوشمند

تصفیه‌کننده هوای هوشمند Levoit به بهبود کیفیت خواب افرادی که از آلرژی رنج می‌برند یا در منطقه آلوده زندگی می‌کنند کمک قابل‌توجهی می‌کند؛ این دستگاه قادر است هوای اتاق را در کمتر از هشت دقیقه تمیز کند. تصفیه‌کننده هوای هوشمند یادشده حتی گردوغبار و دود را نیز تشخیص می‌دهد و آن‌ها را فیلتر می‌کند، همچنین تعداد ذرات معلق در هوا که توسط حسگر تشخیص داده می‌‎شود را از طریق نمایشگر به کاربران نشان می‌دهد.

ماسک خواب هوشمند

ماسک خواب بلوتوثی FREGENBO از مواد پنبه‌ای و مخملی تشکیل شده است و دارای بلندگوهای کوچک یک‌چهارم اینچی است. کاربران می‌توانند گوشی هوشمند خود را از طریق بلوتوث به این محصول متصل کنند و به نویز سفید، موسیقی یا پادکست پوست گوش کنند؛ این ماسک ورود هرگونه نور را مسدود می‌‎کند، البته به‌گونه‌ای طراحی شده است که فشاری به اطراف چشم وارد نمی‌کند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین