با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گیزمو چاینا
گیزمو چاینا
تقویم
پنجنشبه 23 فروردین 1403
.
«اپل تی وی» با فیس تایم تماس ویدئویی می گیرد
عکس : اپل تی وی

برنامه های اپل برای آینده محصول «اپل تی وی» در حال شکل گیری است. به نوشته مارک گرومن خبرنگار بلومبرگ، اپل مشغول بررسی است تا یک دوربین را به طور مستقیم در جعبه اپل تی وی یکپارچه کند. به این ترتیب می توان از دستگاه برای برقراری تماس فیس تایم و همچنین دیگر اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس استفاده کرد.

به گزارش سرویس اخبار گجت سایت شات ایکس و به نقل از گیزمو چاینا این در حالی است که اخیرا اپلیکیشن فیس تایم در آپدیت tvOS17 نیز اضافه شده است. درحال حاضر کاربران می توانند با استفاده از دوربین های پشتی آیفون یا آی پد خود برای تماس های ویدئویی در نمایشگرهای بزرگتر استفاده کنند. اما نصب یک دوربین در جعبه اپل تی وی نیاز به یک دستگاه جداگانه برای برقراری تماس را از بین می برد.

گرومن در گزارش خود اشاره کرده بود احتمالا یکپارچه سازی دوربین در دستگاه به قابلیت هایی فراتر از تماس ویدئویی مربوط است. او در این زمینه به قابلیت کنترل تعاملی مبتنی بر حرکات اشاره کرده بود اما جزییات آن هنوز مشخص نیست.

گرومن همچنین به تحقیقات شرکت درباره یک نمایشگر هوشمند سبک مشابه آی پد ارزان قیمت نیز اشاره کرده است. این دستگاه می تواند از اتاقی به اتاق دیگر منتقل شود. طبق گزارش ها اپل تولید آزمایشی و محدود چنین محصولی را آغاز کرده اما تصمیم نهایی درباره رونمایی از دستگاه هنوز مشخص نیست.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین