با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
انتقال آسان اطلاعات با چمدان Western Digital
عکس : چمدان Western Digital

غول دنیای ذخیره‌سازی، Western Digital، از محصول جدیدی رونمایی کرده است که از لحاظ فنی، یک دستگاه ذخیره‌ساز تلقی نمی‌شود.

به گزارش سرویس اخبار گجت سایت شات ایکس و به نقل از تکناک این محصول با نام Ultrastar Transporter، در واقع یک چمدان مسافرتی ساخت Western Digital است که فضایی باورنکردنی معادل ۳۶۸ ترابایت حافظه‌ فلش NVMe را در خود جای می‌دهد. این چمدان، مطابق با استاندارد TAA ساخته شده و دارای یک سرور ۱۲ هسته‌ای Intel Ice Lake است که تمامی حافظه‌های SSD و دو درگاه اترنت ۲۰۰ گیگابیت بر ثانیه‌ای را در خود جای داده است. چمدان Ultrastar Transporter، راه‌حلی برای انتقال پر سرعت و با ظرفیت بالای داده‌ها بین سرورها و موقعیت‌های (Edge Computing) ارائه می‌دهد. Western Digital گزارش می‌دهد که تقاضای زیادی برای انتقال فیزیکی داده‌ها، به ویژه برای حجم عظیمی از داده‌ها که انتقال آن‌ها از طریق اینترنت روزها یا حتی هفته‌ها طول می‌کشد، وجود دارد. چمدان مسافرتی جدید WD با امکان حمل و نقل فیزیکی حجم عظیمی از داده‌ها، این مشکل را حل می‌کند. چند نمونه از کاربردهای این محصول شامل انتقال حجم بالای داده‌های ثبت شده در یک مکان برای پردازش در مکان دیگر است. مورد دیگر، گسترش فرآیندهای کاری با چندین مرکز داده است، جایی که مجموعه داده‌های بزرگ باید در مکان‌های مختلف نگهداری شوند و با سرعتی بالاتر از پهنای باند اینترنت به آن مکان‌ها ارسال شوند.

چمدان مسافرتی Ultrastar Transporter
عکس : چمدان مسافرتی Ultrastar Transporter

Ultrastar Transporter دارای یک سرور رک‌مونت است که برای جای دادن تمام ۳۶۸ ترابایت حافظه‌ی فلش NVMe در نظر گرفته شده است. این سرور از پردازنده‌ی ۱۲ هسته‌ای Intel Ice Lake Xeon 4310، ۱۲۸ گیگابایت رم DDR4 RDIMM، منبع تغذیه‌ تیتانیومی ۱۳۰۰ وات و دو عدد حافظه‌ SSD NVMe SN740 دو ترابایتی در پیکربندی RAID 1 به عنوان درایو بوت بهره می‌برد.چمدان Ultrastar Transporter
عکس : چمدان Ultrastar Transporter

چمدان Ultrastar Transporter ، راه‌حلی برای انتقال پر سرعت و با ظرفیت بالای داده‌ها بین سرورها و موقعیت‌های (Edge Computing) ارائه می‌دهد. Western Digital گزارش می‌دهد که تقاضای زیادی برای انتقال فیزیکی داده‌ها، به ویژه برای حجم عظیمی از داده‌ها که انتقال آن‌ها از طریق اینترنت روزها یا حتی هفته‌ها طول می‌کشد، وجود دارد. چمدان مسافرتی جدید WD با امکان حمل و نقل فیزیکی حجم عظیمی از داده‌ها، این مشکل را حل می‌کند.

چند نمونه از کاربردهای این محصول شامل انتقال حجم بالای داده‌های ثبت شده در یک مکان برای پردازش در مکان دیگر است. مورد دیگر، گسترش فرآیندهای کاری با چندین مرکز داده است، جایی که مجموعه داده‌های بزرگ باید در مکان‌های مختلف نگهداری شوند و با سرعتی بالاتر از پهنای باند اینترنت به آن مکان‌ها ارسال شوند.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین