با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
همه چیز درباره گوشی گلکسی اس۲۴ پرچمدار سامسونگ
عکس : گلکسی اس ۲۴
.

تینا مزدکی: امسال سامسونگ اولین محصول پرچمدار خود را، درست قبل از اینکه اپل و گوگل خط تولید مربوطه خود را به روز کنند، عرضه می‌کند. سری گلکسی اس ۲۴ سامسونگ هنوز در شایعات پرسه می‌زند، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد که رونمایی سال آینده چیزی بیش از تغییرات و پیشرفت‌ها باشد. انتظار می‌رود گلکسی اس ۲۴ اولترا که پرچم‌دار اصلی سامسونگ است، قابلیت‌های جدید زوم ISOCELL این شرکت را به نمایش بگذارد که می‌تواند به سازنده کمک کند تا تاج و تخت خود را در بخش زوم دیجیتال حفظ کند.

تیتانیوم نیز به شاسی اولترا می‌آید تا آن را در مقابل طراحی سری پرو آیفون ۱۵ قرار دهد. اگر از هوش مصنوعی در سراسر گوشی هوشمند خود خسته شده‌اید، یک خبر بد برای شما دارم: یک چت بات دیگر با گلکسی اس۲۴ ارائه می‌شود.دوربین گلکسی اس ۲۴ اولترا: زوم، زوم، زوم

در دو نسل گذشته گلکسی اولترا بیشترین زومی را که می‌توانستید از سامسونگ دریافت کنید، تا ۱۰۰ برابر زوم دیجیتال بوده است. ما می‌دانیم که سامسونگ می‌تواند در این مسیر پیشرفت داشته باشد، اما هنوز باید روی عکس‌برداری کار کند و فناوری جدید ISOCELL Zoom Anyplace قرار است به این امر کمک کند و احتمالاً همراه با گلکسی اس ۲۴ اولترا عرضه خواهد شد. سامسونگ با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی آن را رسمی کرد، بنابراین انتظار می‌رود تا زمان عرضه اطلاعات بیشتری در مورد قابلیت‌ها ببینیم.

ISCOCELL Zoom Anyplace یک ویژگی دوربین است که بخشی از سنسور تصویر ۲۰۰ مگاپیکسلی خواهد بود که به نماد سری Ultra تبدیل شده است. سامسونگ می‌گوید این ویژگی می‌تواند هم‌زمان میدان دید کامل و مناطق بزرگ‌نمایی‌شده روی ویدیو را ضبط کند، به‌طوری‌که ویدیو حتی زمانی که بزرگ‌نمایی می‌شود، واضح می‌شود.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین