با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید

تازه ترین خبرهای اخبار فناوری اطلاعات سایت خبرآنلاین

بزرگ‌ترین هواپیمای رادارگریز جهان

خبرآنلاین خبرآنلاین :شرکت لاکهید مارتین، اولین تصاویر از هواپیمای سوخت‌رسان رادارگریزش را که برای سوخت‌گیری هواپیماهای جنگی آمریکا در دهه ۲۰۴۰ طراحی‌شده است، منتشر کرد.

شفق قطبی در ایران قابل رویت است؟

خبرآنلاین خبرآنلاین :آزاد کریمی، عکاس و منجم آماتور، در صفحه اینستاگرام خود، عکسی از لحظه پدیدار شدن شفق قطبی در ایران منتشر کرده است.

حذف کامل درگاه سیم‌کارت از آیفون!

خبرآنلاین خبرآنلاین :آیفون همین حالا در آمریکا درگاه سیم‌کارت ندارد و ممکن است این تغییر مهم در بازارهای بیشتری اعمال شود.

با خرید یک ساعت هوشمند سامسونگ دو ساعت هوشمند بگیرید !

خبرآنلاین خبرآنلاین :خریداران گلکسی واچ ۶ می‌توانند با استفاده از طرح ویژه‌ی سامسونگ، با پرداخت هزینه‌ی یک ساعت، دو ساعت هوشمند دریافت کنند.

آمریکا با کدام تسلیحات لیزری به جنگ پهپادها می‌رود؟

خبرآنلاین خبرآنلاین :پنتاگون، شلیک‌های ۱۰دلاری لیزر را جایگزین موشک‌های ۲میلیون‌دلاری می‌کند

مسابقات فرمول یک از نگاه دیگر

خبرآنلاین خبرآنلاین :هرسال بیست راننده و ده تیم برای کسب عنوان قهرمانی جهان مسابقه می‌دهند. این، توصیفی از مسابقات فرمول یک است که در یک خط خلاصه ‌شده است!

چین F_22 آمریکا را فلج کرد!

خبرآنلاین خبرآنلاین :چینی‌ها مدعی هستند که رادار جدیدشان می‌تواند جنگنده‌های رادارگریز F۲۲ آمریکا را ۶۵هزار برابر بهتر تشخیص داده و مختصات دقیق این جنگنده را تنها در ۰٫۰۰۸ ثانیه محاسبه کند.

این دوربین با قدرت ۱۵۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ عکس در ثانیه رکورد زد

خبرآنلاین خبرآنلاین :سریع‌ترین دوربین جهان به لطف دانشمندان پنجره جدیدی را به روی پدیده‌های بسیار سریعی که تا کنون دیدنشان غیرممکن بود باز کرد.

نیسان قشقایی ۲۰۲۵ به میدان آمد

خبرآنلاین خبرآنلاین :نیسان قشقایی یکی از پیشگامان کراس اوورهای مدرن بوده و به‌تازگی در نسل سوم آن، تغییراتی در طراحی و فناوری ایجاد شده است. این تغییرات به جهت نزدیک شدن به محصولاتی مانند آریا EV صورت گرفته است.

کاربرد حیرت‌انگیز مایع‌ ظرف‌شویی در هواپیمای بوئینگ

خبرآنلاین خبرآنلاین :شرکت هوافضای آمریکایی «اسپیریت ائروسیستمز»، تأمین‌کننده بوئینگ 737 مکس که اخیراً به خاطر استفاده خود از صابون، کارت‌های هتل و دیگر اشیا عجیب‌وغریب، سروصدا زیادی بر پا کرده بود، اکنون از تصمیم خود برای استفاده از مایع ظرف‌شویی به‌عنوان روان کننده درب هواپیما دفاع می‌کند و می‌گوید که چه استفاده از صابون ظرف‌شویی و چه استفاده از کارت کلید نه‌تنها موجه، بلکه مبتکرانه هستند.