با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
گلکسی واچ ۷ احتمالاً در سه نسخه و با تراشه جدید از راه می‌رسد
عکس : گلکسی واچ ۷

به نظر می‌رسد سامسونگ برنامه‌های بزرگی برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود دارد. پس از انتشار شایعه‌ای مبنی بر توسعه گلکسی واچ با طراحی مربعی‌شکل، حالا شایعه‌ای جدید می‌گوید گلکسی واچ سری ۷ در سه نسخه عرضه می‌شود.

به گزارش سرویس اخبار گجت سایت شات ایکس و به نقل از دیجیاتو به گفته یکی از منابع دنیای فناوری، نسل بعدی ساعت هوشمند سامسونگ در سه نسخه از راه می‌رسد: کلاسیک، پرو و مدل جدید. این احتمال وجود دارد که نسخه جدید طراحی مربعی‌شکل داشته باشد و با این رویکرد، برای اولین‌بار با سه نسخه مختلف از گلکسی واچ روبه‌رو خواهیم شد.

تراشه جدید برای گلکسی واچ ۷

به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد برای نسل بعدی ساعت هوشمند خود به سراغ تراشه اگزینوس W940 برود. ظاهراً این چیپ نسبت به اگزینوس W930 مورد استفاده در گلکسی واچ سری ۶، تا ۵۰ درصد بهره‌وری انرژی بالاتری دارد. در کنار بهره‌وری انرژی بالاتر، باید منتظر ۳۰ درصد عملکرد سریع‌تر هم باشیم.

طبق شایعات قبلی، اگزینوس W940 با لیتوگرافی ۳ نانومتری سامسونگ ساخته می‌شود. با توجه به شایعه امروز، به نظر می‌رسد چنین موضوعی صحت داشته باشد؛ چرا که استفاده از این لیتوگرافی پیشرفته می‌تواند باعث افزایش ۵۰ درصدی بهره‌وری انرژی و بهبود ۳۰ درصدی عملکرد شود.

درنهایت باید گفت هنوز فاصله زیادی تا معرفی گلکسی واچ سری ۷ داریم، بنابراین همچنان باید منتظر انتشار گزارش‌ها و شایعات درباره آن بمانیم.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین