با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
فروش فاینال فانتری Final Fantasy 16 در حد انتظارات بوده است
عکس : فاینال فانتری 16
.

در بازه عرضه Final Fantasy 16 ، این عنوان موفق به فروش بیش از ۳ میلیون واحد در سراسر جهان شد و به نظر می‌رسد این آمار، مورد قبول ناشر این عنوان قرار گرفته است.فروش ۳ میلیون واحدی عنوانی انحصاری آن هم فقط در بازه عرضه، با هیچ معیاری عددی نیست که بتوان آن را به سخره گرفت، اما کمی پس از انتشار این آمار، مشخص شد که فروش اولیه این بازی، انتظارات بالای اسکوئر انیکس (ُSquare Enix) را برآورده نکرده است. با اینکه ممکن است Final Fantasy 16 در برآورده کردن انتظارات بالای اسکوئر انیکس ناموفق بوده باشد، در نهایت می‌توان گفت که فروش اولیه این عنوان همچنان مطابق انتظارات کلی ناشر این عنوان بوده است.

تاکاشی کیریو (Takashi Kiryu)، رئیس شرکت اسکوئر انیکس، اخیراً در یک جلسه توجیهی مالی گفت که فروش اولیه بازی Final Fantasy 16 مطابق با انتظارات اسکوئر انیکس بوده و این شرکت طرح‌های متعددی برای افزایش ارقام فروش این بازی دارد. کیریو در ارتباط با عملکرد Final Fantasy 16 اظهار داشت:

این دستاورد مطابق انتظارات ما بود. برای گسترش فروش، ما انواع فعالیت‌های روابط عمومی و ابتکارات دیگر را برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا تعداد بیشتری از دارندگان پلی‌استیشن ۵ را تشویق کنیم تا این عنوان را تجربه کنند.

در اوایل ماه جاری، اسکوئر انیکس یک به‌روزرسانی رایگان برای Final Fantasy 16 منتشر کرد که لباس‌های جدید و ویژگی transmog را به این عنوان اضافه کرد. همچنین تایید شده که در حال حاضر دو بسته الحاقی پولی برای Final Fantasy 16 در دست ساخت هستند؛ در حالی که نسخه PC این عنوان نیز به طور رسمی فرآیند توسعه را آغاز کرده است.

بازی Final Fantasy 16 در حال حاضر در دسترس دارندگان پلی استیشن ۵ قرار دارد و در تاریخی نامعلوم، برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین