با شات ایکس همیشه در فناوری بروز باشید
مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸
عکس : مود زامبی پابجی موبایل
.

پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ که جدیدترین نسخه این بازی پر از هیجان به شمار می‌رود، با چند تغییر و تحول همراه شده است. از مهمترین این تغییرات می‌توان به بهبود حالت‌های کلاسیک بازی اشاره کرد و یا ایجاد چند تغییر در مود زامبی‌های آن را نام برد. در این فصل نیز ماموریت‌های جدیدی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است و جوایز ویژه‌ای هم به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

اضافه شدن چند حالت موضوعی جدید و جالب به این بازی موبایلی و به روز رسانی‌های جالب توجه در ویرایشگر و…. از مهمترین تغییرات آن محسوب می‌شوند. در این مقاله به ارائه مطالبی درباره بازی پابجی موبایل پرداخته و مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ را مرور و بررسی خواهیم کرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.بازی پابجی موبایل و مود زامبی

بازی پابجی موبایل یکی از پرطرفدارترین بازی‌ها طی سال‌های گذشته بوده است. این بازی به سبک جذابی طراحی و تولید شده و به همین دلیل هم توانسته توجه تعداد بسیار زیادی از علاقمندان به بازی‌های موبایلی را به خود جلب سازد. شما در این بازی به همراه ۹۹ نفر دیگر از بازیکنان وارد یک PUBG UC خاص می‌شوید.

بازی پابجی موبایل و مود زامبی

بسیاری از افراد گمان می‌کنند پیروز شدن در این بازی به سادگی اتفاق افتاده و تنها باید تلاش کنند تا آخرین مرحله زنده بمانند که آن هم اقدام دشواری به نظر نمی‌رسد. در حالی که این گمان صحیح نبوده و پیروز شدن در این بازی و تلاش برای زنده ماندن و یا بقا شما را با دشواری‌های زیادی روبرو می‌کند.

بازیکنان در این بازی موبایلی باید با استفاده از انواع مختلف سلاح‌هایی که به دست می‌آورند و زره‌ها و تجهیزات متنوع دشمنان مختلفی را از پیش پا و سر راه خود بردارند. این بازی نیز مانند دیگر انواع بازی‌های محبوب و پرطرفدار در سراسر جهان در آپدیت‌ها و نسخه‌های تازه منتشر می‌شود.

در هر کدام از این آپدیت‌ها ویژگی‌های جدیدی به بازی افزوده شده و حالت‌های تازه‌ای را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. وجود این عوامل و اضافه شدن ویژگی‌ها و حالت‌های جدید به این بازی، باعث افزایش هیجان و اشتیاق کاربران خواهد شد.

یکی از مهمترین این حالت‌ها و ویژگی‌های جدید که به تازگی در دسترس مخاطبان و علاقمندان به این بازی واقع شده و به هیجانات آن افزوده، مود زامبی است که با عنوان Zombies mode شناخته می‌شود. این مود به این شکل است که در ابتدا یک شهاب سنگ با ابعادی بزرگ به یک نقطه از مپ این بازی موبایلی برخورد می‌کند.

بررسی بیشتر <strong>مود زامبی پابجی</strong> موبایل در آپدیت ۲.۸

این شهاب سنگ دارای یک زامبی بسیار بزرگ و غول پیکر بوده و تعدادی جانور خاص نیز آن را همراهی می‌کنند. نکته مهمی که باید درباره مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ به آن دقت داشته باشید این است که هرچه بازیکنان به این Orelon نزدیک‌تر شوند جاذبه هوا نیز کمتر خواهد شد. پس آن‌ها می‌توانند با انجام پرش‌های پی در پی در هوا در مدت زمان چند ثانیه باقی بمانند.

پس از اینکه توانستید زامبی غول پیکر را از بین ببرید، می‌توانید به امتیازات و پاداش‌های قابل توجهی دست پیدا کنید. به طور کلی می‌توان گفت پدید آورندگان این بازی توانسته‌اند با این اقدام یعنی اضافه کردن زامبی‌ها به این بازی پرطرفدار، چالش جالب توجه و هیجان انگیزی را به آن تزریق و اضافه نمایند.

بررسی بیشتر مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸

مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ را می‌توان یکی از حالت‌های موضوعی بسیار هیجان انگیزی به شمار آورد که به این بازی افزوده شده است. بازیکنان می‌توانند از این حالت و ویژگی موضوعی جدید برای نقشه‌های موجود در بازی از قبیل Livik و Erangel استفاده کنند و یا این حالت را در نقشه‌های Miramar به کار گیرند.

در هر صورت در این حالت، بازیکنان در برابر موجودات عجیب و غریبی قرار خواهند گرفت که به آن‌ها زامبی گفته می‌شود. اگر بازیکنان بتوانند در نبرد با زامبی‌ها آن‌ها را شکست دهند تشویق خواهند شد که بیشتر این تشویق‌ها با سلاح‌های جدید و ارزشمند است.

در واقع در مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ بازیکنان با شکست دادن زامبی‌ها با کمک سلاح‌های پیشرفته و جدید شانس وقایع بیشتری هم خواهند داشت. شما می‌توانید برای شکست دادن زامبی‌ها در این بازی پر از هیجان که در واقع انبوهی از مردگان محسوب می‌شوند از دستکش‌های جهش نیز استفاده کنید.

در این صورت می‌توانید با ترتیب دادن حملاتی بسیار قدرتمندتر زامبی‌ها را از بین ببرید و پیروز میدان نبرد باشید. یکی از حملاتی که می‌توانید در مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ از آن استفاده کنید حمله اسلم است که با عنوان یک گزینه بسیار ویرانگر و مخرب شناخته شده و می‌تواند آسیب‌های قابل توجهی به دشمنان وارد کند.

در مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ شما می‌توانید از Mutation Blade نیز به عنوان یک سلاح بسیار قدرتمند استفاده کنید که چابکی و چالاکی شما را به میزان قابل توجهی افزایش داده و این امکان را به وجود خواهد آورد تا بازیکنان بتوانند به راحت‌ترین شکل ممکن حملات گسترده‌تری را ترتیب داده و آسیب‌های بسیار بیشتری را به زامبی‌ها وارد کنند.

با استفاده از این سلاح قدرتمند امکان حرکات بسیار سریعتر هم برایتان فراهم خواهد شد. مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ از روز آغاز می‌گردد و با شروع شدن شب، حضور زامبی‌ها بیشتر احساس می‌گردد. از سوی دیگر در این ساعات زامبی‌ها می‌توانند با تراکم و حجم بیشتری به بازیکنان حمله ور شوند.

پس از آغاز روز دوم شاهد تمام شدن زامبی‌ها خواهید بود. پس مبارزان هم می‌توانند برای تقویت انرژی و سلاح‌ها و مهمات خود در نقشه به جستجو مشغول شوند. دوباره و با آغاز شب دوم، موج جدید حملات زامبی‌ها آغاز خواهد شد که هوشمندانه‌تر از موج اول بوده و با سرعت بیشتری نیز صورت می‌پذیرد.

این شیوه بازی و مبارزه تا آغاز روز چهارم نیز ادامه خواهد داشت. در حقیقت تا زمانی که بازیکنان بتوانند آخرین زامبی را شکست دهند، مبارزه نیز ادامه دارد‌. در مود زامبی پابجی موبایل در آپدیت ۲.۸ سلاح آتش افکن نیز در دسترس بازیکنان قرار گرفته که بسیار کمیاب است. تغییرات مهم و جدید دیگر در بازی نیز شامل مواردی از قبیل اضافه شدن نور ماه به نقشه Vikendi، امکان انتخاب موسیقی، امکان انتخاب نقشه Sanhok در حالت Arcade و…. است.

ارسال این خبر برای دوستان در شبکه های مجازی :
تلگرامواتساپایتاتوییترفیس بوکلینکدین